10 mažo prieškambario interjero dizaino patarimų

Medinis suoliukas

Prieškambaris yra svarbus, bet kartais nepakankamai įvertinamas kaip funkcinė ir estetinė namų dalis. Puikiai įrengtas ir sutvarkytas prieškambaris gali labai praturtinti viso namo stilių ir dekorą. Ir priešingai – tamsus, nekokybiškai įrengtas ir netvarkingas prieškambaris gali neigiamai paveikti bendrą viso namo interjerą. Pateikiame 10 lengvai įgyvendinamų patarimų ir gudrybių, padėsiančių paprasčiau, lengviau ir ekonomiškiau prieškambarį paversti vizualiai erdvesniu.

Ąžuolinis suoliukas
  1. Naudokite šviesias spalvas. Jei norite sudaryti įspūdį, kad prieškambaris yra platesnis ir šviesesnis, esminis patarimas – dažykite jį balta spalva arba šviesiomis ir neutraliomis spalvomis.
  2. Naudokite veidrodžius. Kaip jau rašėme ankstesniuose straipsniuose, veidrodžiai padeda sukurti originalų namų stilių, tačiau jie taip pat yra naudingi siekiant praturtinti bendrą kambario interjerą arba vizualiai padidinti mažas ir ankštas erdves. Norint sukurti dar įspūdingesnį efektą, galima panaudoti skirtingų formų ir dydžių veidrodžius.
  3. Pasirinkite vienodą apdailą. Paprastas būdas paversti prieškambarius platesniais ir jaukesniais – pasirinkti tokią pačią sienų ir grindų apdailą. Tokiu būdu erdvė iškart atrodys didesnė, o atmosfera – jaukesnė.
  4. Įmontuokite apšvietimą. Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero elementų. Jis ne tik apšviečia kambarius, bet ir gali suteikti interjerui išskirtinio stiliaus. Kaip rašėme ankstesniame straipsnyje („10 lengvai įgyvendinamų būdų, kaip tinkamai pasirūpinti namų apšvietimu), lubų ir grindų apšvietimas gali pagražinti mažą ir tamsų prieškambarį, jis gali tapti stilingesnis ir ryškesnis.
  5. Įmontuokite langus, jei tik įmanoma. Langai gali vizualiai praplatinti erdvę ir lengvai mažą prieškambarį paversti didesniu ir šviesesniu.
  6. Naudokite kilimus. Jei jūsų prieškambaryje yra tamsios grindys ir negalite jų pakeisti, geriausias sprendimas – neutralių ir šviesių spalvų kilimas, padėsiantis sukurti didesnės ir šiltesnės erdvės įspūdį.
  7. Sudėkite pagrindinius akcentus. Jei norite praturtinti savo prieškambario stilių ir interjerą, puikus sprendimas – ant sienos prikabinti nuotraukų, meno kūrinių ar kitų dekoratyvinių elementų, kurie gali patraukti žmonių dėmesį. Svečiai taip sutelks dėmesį į dekoracijas, kad net nepastebės, koks iš tiesų mažas yra jūsų prieškambaris!
  8. Naudokite juostas. Jei norite sukurti optinę iliuziją, puikus būdas – pasirinkti tapetus su horizontaliomis juostomis, dėl kurių prieškambaris atrodys ilgesnis ir platesnis.
  9. Palaikykite švarą ir tvarką. Kitas paprastas, bet svarbus patarimas, kaip mažą prieškambarį paversti vizualiai didesniu – stengtis, kad jis būtų tvarkingas.
  10. Neapkraukite baldais. Jei jūsų prieškambaris yra tikrai mažas ir ankštas, labai svarbu, kad jame būtų tik reikalingiausi baldai. Patariame pasirinkti žemą suoliuką arba siauras lentynas.
Suoliuko detalės

Pasinaudojus šiais lengvai įgyvendinamais patarimais ir gudrybėmis, prieškambaris tikrai atrodys ne tik vizualiai didesnis, bet ir stilingesnis.

Comments are disabled.