Kokybiški rankų darbo baldai, kurie sulaukė tarptautinės sėkmės


Šiandien nieko nestebina tas faktas, kad labai daug lietuviškų kompanijų sėkmingai produkciją prekiauja visame pasaulyje. Garsėjame savo programuotojais, bei medžio gaminiais. Pradedant nuo paprastų baldų iki namų statybos. Ar rankų darbo baldai turi paklausą? Bendrai kalbant specifinis produktas. Aišku, kad tokie baldai bus gražūs, tačiau viskas remiasi į kainą. Ar tikrai daug vartotojų gali sau leisti tokius produktus? Pasidomėjus tokiais baldais likome maloniai nustebinti – jie nėra itin brangūs. Tuo įsitikinti galite patys. Tiesiog paieškokite pardavėjų ir paskambinkite jiems. Nemaža tokių baldų tiesiog kainuoja tiek pat, kiek masinės gamybos produktai. Kyla klausimas ar gamintojai nenori daugiau uždirbti ar tiesiog jiems užtenka gaunamo uždarbio. Kaip ten bebūtų, šioje vietoje laimi klientas. Internete galima rasti daug pavyzdžių, kaip atrodo rankų darbo baldai. Tai gali būti elementarios kėdės, stalai ar net spintos, lovos, virtuvės baldai. Juk ne taip jau seniai visi baldai buvo gaminami individualiai. Tik pramonės revoliucija leido standartizuoti baldų gamybos procesą ir didesniam klientų kiekiui pasiūlyti įvairius baldus. Jie nėra nei blogi, nei itin geri. Tiesiog baldai, kurie gaminami individualiai yra gražesni. Prie jų dirba žmonės, kurie baldų gamybą supranta, kaip meno rūšį. Ir iš tikrųjų kuriamas menas. Kokybiškai pagaminti rankų darbo baldai išlieka daug metų. Po penkiasdešimties metų tokie baldai kainuoja dar brangiau.

Vienas esminis skirtumas

Jeigu gerai pagalvotumėte, tai suprastumėte, kad baldai skiriasi ir labai stipriai. Peržiūrėkite virtuvės baldų asortimentą ir pamatysite, kad galima užsisakyti baldus už kelis šimtus eurų ir taip pat už kelis tūkstančius eurų. Esminis skirtumas kokybė. Individualiai pagaminti baldai bus kur kas patogesni. Perkant tokius baldus galima pasitarti su pardavėju ir užsisakyti tai ko jam iš tiesų reikia. Pasirinkite medžiagas, spalvas, furnitūrą ir t.t. Rankų darbo baldai bus jūsų svajonių išpildymas.

Kiek tai kainuoja?

Kaip jau minėjome, tokie baldai nėra brangūs. Mitas, kad pagal užsakymą gaminami baldai skirti tik turtingiesiems. Šiandien galima rasti optimalų kainos pasiūlymą ir nusipirkti išliekamąją vertę turinčius baldus. Tik reikia suprasti, kad jie kainuos daugiau nei keli šimtai eurų, tačiau juos naudosite daug metų. Taigi, protingi klientai jau seniai renkasi tai kas kokybiška, kainuoja kažkiek brangiau, bet ilgalaikėje perspektyvoje yra geresnis pasirinkimas. Lietuvoje turime nemažai įmonių, kurios gali pasiūlyti kokybišką produkciją ir suprojektuoti norimus baldus. Reikia tik išsirinkti kompaniją ir paruošti baldų projektą. Specialistai rekomenduoja neskubėti pirkti ir gerai pagalvoti ar jums reikia baldų tik vienai dienai ar norite jais džiaugtis daug metų.

Comments are disabled.

Parašykite mums!