Kaip dekoruosime namus 2020-aisiais?


Atėjęs ruduo, o galbūt staiga užklupęs rudeniškas oras, verčia prisiminti, jog ne už kalnų ir 2020-ieji. Tad nusprendėme pasižvalgyti, kokios tendencijos vyraus kuriant namų interjerą kitais metais.

Atskiros namų erdvės

Kurį laiką gyvavęs atvirų erdvių propagavimas tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje kitais metais užleis vietą sprendimams, kurie suteikia daugiau privatumo, asmeninės erdvės ir leidžia atitolti nuo išorinių trukdžių. Bendrų erdvių naudingumas biurų patalpose yra kvestionuojamas jau ne vienerius metus. Nenuostabu, jog šis nuomonės į atviras erdves pokytis atkeliauja ir į namų interjerą. Ieškantiems natūralių medžiagų suskaidyti namų erdvę į atskiras zonas, medis tampa nepakeičiamu pagalbininku.

2020-ųjų sezono spalvos:

Spalvų paletė, siūloma kitiems metams išties plati – tad neabejotinai kiekvienas ras sau patinkantį derinį. Pilka spalva ir kitais metais nepraras populiarumo – ji siūloma kaip puikus pasirinkimas ne tik namų sienoms, bet ir baldams, kilimams ar namų dekoro elementams. Pilka spalva puikiai derės su kitomis 2020-ųjų sezono spalvomis – rožine, purpurine, žalia ir mėlyna.

Medžiagos:

Medis – ąžuolas, pušis, raudonmedis, minimas ne vienam šaltinyje kaip medžiaga kuri vyraus kitų metų interjere. Medis bus gausiai naudojamas tokiems namų elementams kaip lubos, kolonos, grindys, durys, langai. Baldai, namų dekoro detalės bei akcentai taip pat neišsivers be medžio prisilietimo. Taigi 2020 interjero šūkis – medis, medis ir dar kartą medis. Išimtinai, jei tai tamsus medis, kuris namų dizainui suteikia ypatingos prabangos pojūtį.

Oda taip pat minima tarp 2020-ųjų favoritų, kalbant apie medžiagas, kurios bus naudojamos kuriant interjerą. Klasikinė Chesterfield sofa svetainėje yra puikus odos panaudojimo interjere pavyzdys.

Metalas bus taip pat plačiai naudojamas kitais metai – nuo plieno pritaikymo industrinio stiliaus interjere iki prabangių metalų, tokių kaip sidabras, auksas ar varis, panaudojimo. Namai bus puošiami metaliniais šviestuvais, veidrodžiais metaliniais rėmeliais, dekoruojami metaliniais aksesuarais. Baldai taip pat turės metalo elementų savo konstrukcijose – metalinės kavos staliukų kojos ar detalė stalviršyje, žalvario elementai komodos ar naktinio stalelio dizaine – visa tai atspindės kitų metų tendencijas.

2020-ieji žada daug įkvepiančių idėjų neabejingiems namų interjero temai, ar ieškantiems, kaip susikurti tobulus namus. Bet nepamirškite, jog namai – tai jūsų tvirtovė ir nebūtina paisyti visų tendencių, kad jie būtų jaukūs ir stilingi!

Comments are disabled.

Parašykite mums!