Patarimai, kaip prižiūrėti medinius baldus


Kokybiški mediniai baldai yra ilgaamžiai ir džiugina mus ne vienerius metus. Kartais baldas netgi tampa šeimos relikvija ir keliauja iš kartos į kartą, taip saugodamas net kelis dešimtmečius kurtus prisiminimus. Vis dėlto, net ir aukštos kokybės baldai su laiku šiek tiek nusidėvi.

Perkant baldus, nepraleiskite progos pasiteirauti, kaip pats pardavėjas rekomenduoja juos prižiūrėti. Ši taisyklė ypatingai galioja atvejams, kai perkate rankų darbo medinius baldus. Baldžius iki detalių žino, kokios medžiagos buvo naudotos gaminat baldus, todėl gali jus pakonsultuoti įvairiais klausimais. Štai kaip rekomenduojame prižiūrėti baldus, įsigytus iš oftheWood.

Priežiūra

Prieš dedant kavos ar arbatos puodelius ant kavos staliuko, pirmiausia pasirūpinkite padėkliukais – taip išvengsite dėmių ant paviršiaus. Taip pat jokiu būdu nedėkite karštų patiekalų ar indų tiesiai ant medinių baldų – nepamirškite naudoti padėklų, skirtų karštiems indams. Kavos ar valgomojo stalus galite papuošti mini staltiese ar dekoratyvniais kilimėliais – tokiu būdu apsaugosite stalą nuo išpilto gėrimo ar maisto dėmių. Tačiau, jei taip atsitiko – kuo skubiau viską nuvalykite, kol gėrimas ar maistas neįsigėrė į paviršių.

Valymas

Nenaudokite universalių švaros priemonių, valydami medinius baldus, nes chemija gali pridaryti žalos baldą dengiančian sluoksniui. Jei norite išvalyti dėmę, į pagalbą pasitelkite šluostę ir šiltą vandenį. Jei matote, kad po valymo paviršius atrodo per daug šlapias – nuvalykite jį sausu medžiagos gabalėliu.

Atnaujinimas

Jei baldai pradeda blykšti ar atrodo “pavargę”, rekomenduojama juos atnaujinti, naudojant skystą vaškinį valiklį. Jei nusidėvėjimas ryškesnis – rekomenduojama baldą pervaškuoti.

Jei kyla papildomų klausimų dėl baldų priežiūros – nedvejodami kreipkitės!

Comments are disabled.

Parašykite mums!