Ąžuoliniai Valgomojo Stalai: Kaip Sukurti Gerą Stilių?

Kaip išsirinkti valgomojo stalą

Kad ir koks būtų jūsų valgomojo stilius, vis tiek anksčiau ar vėliau rasite stalą, kuris idealiai tiks prie interjero. Tai gali būti ir stalas iš kietmedžio, ir su stikliniu paviršiumi, ir su metalinėmis kojomis. Galite pasirinkti natūralaus medžio, dažytą ar bet kokią kitą stalo apdailą, o vietoj įprastų kėdžių rinktis suoliukus, taip pat galite rinktis apvalų valgomojo stalą arba stačiakampį – galimybių yra begalės, tereikia sužinoti, kaip jomis pasinaudoti.

Artdeco stilius

„ArtDeco“ stilius

Kurkite kontrastus, pasitelkite ryškias spalvas, sluoksniuokite jas ir neabejotinai sukursite kvapą gniaužiančią madingą valgomojo zoną.

„ArtDeco“ stilių sukurti padeda juodos ir dramblio kaulo spalvų derinys, prie jo derinant apvalų ąžuolinį valgomojo stalą ir paminkštintas kėdes.

Stilių paįvairinkite su rubino spalvos aksesuarais.

Stilių įvairovė

Viduramžiškas stilius

Klasikinės medienos plokštės, standartinės formos ir sodri, glazūruota apdaila suteikia valgomajam kaimiško stiliaus elementų.

Jei patalpos grindims naudojote atviras akmens plyteles, eglutės ornamentais dailintas ąžuolinis valgomojo stalas ir suoliukai suteiks patalpai dar daugiau natūralumo.

Rekomenduojama tradicines valgomojo stalo kėdes pakeisti suoliuku, kad kiekvienas valgymo laikas leistų pasijausti it lauko žygyje.

Stalų įvairovė

Tropikų dvasios dvelksmas

Kas sakė, kad mažiau yra daugiau?

Valgomojo zonoje kurkite šiltą stilių su eklektišku atogrąžų dvelksmu.

Vieną sieną išklijuokite ryškiais tapetais su augalų motyvais, įsigykite ąžuolinį valgomojo stalą ir kuo natūralesnius kitus valgomojo baldus (jei reikia), derinkite skirtingas medžiagas.

Valgomojo stalo stilius

Stiklo karalystė

Norėdami sukurti jaukų valgomojo stilių, įsigykite originalų valgomojo stalą – stiklo paviršiumi ir ąžuolinėmis kojomis.

Tai idealus pasirinkimas turint mažą valgomojo erdvę, nes stiklinis stalo paviršius erdvę paverčia vizualiai didesne.

Valgomojo interjeras

Dominuojanti pagrindinė spalvų paletė

Jeigu grožitės dažytais baldais, ąžuolinis valgomojo stalas turi būti pagrindas  pasirenkant viso valgomojo spalvų paletę.

Kaip pavyzdyje – stilingas šviesus valgomojo stalas su šešiomis kėdėmis palieka vietos žalumynams ir spalvingoms pilkoms spalvoms.

Pabrėžkite valgomojo zoną žalvariniais virtuvės reikmenimis, nukeliančiais į XXI amžių.

Valgomojo stilius

Šeimyninis komfortas

Valgomajame šeima turi jaustis komfortiškai. O tai sukurti gali padėti minkštos valgomojo kėdės ir žaismingos interjero detalės.

Pavyzdyje – išskleidžiamas valgomojo stalas, leidžiantis šeimai jaustis laisviau.

Ąžuolinį valgomojo stalą padenkite paprastai indais ir  neįmantriomis serviravimo priemonėmis.

Valgomasis

Eksperimentavimas linijomis

Jei norite prabangaus valgomojo – kurkite jį detalėmis.

Būtinas atributas – ąžuolinis valgomojo stalas, atitinkantis minimalizmo stilių.

Taip pat galite sukurti ir pusryčių barą, tam irgi naudokite natūralią medieną, kad viskas derėtų tarpusavyje.

Valgomojo kambarys

Atviro išplanavimo valgomasis

Atviro išplanavimo valgomasis idealiai tinka tiems, kurie nori savo namuose sukurti šurmuliuojantį socialinį centrą.

Norėdami sutvarkyti šią erdvę, pasinaudokite „zonų“ pranašumais. Šalia gaminimo erdvės pastatykite ąžuolinį valgomojo stalą, geriausia – apvalios formos.

Skandinaviškas stilius

Skandinaviškasis stilius

Šis stilius yra nesenstantis ir, tikėtina, dar ilgai bus populiarus, nes yra itin paprastas ir komfortiškas. Kuriant tokį stilių geriausia naudoti natūralios medienos baldus, pavyzdžiui, ąžuolinį valgomojo stalą, spinteles ir kt.

Interjeras

Natūralios šviesos svarba

Valgomojo apšvietimas atlieka didžiulį vaidmenį kuriant bendrą nuotaiką.

Rekomenduojama ąžuolinį valgomojo stalą ir kėdes pastatyti kuo arčiau natūralios šviesos šaltinių, kad saulės spinduliai džiugintų kuo ilgiau. Tai reiškia, kad šioje vietoje galėsite mėgautis ne tik valgio metu, bet ir laisvalaikiu ar darbo metu (patogu naudotis kompiuteriu).

Elegantiški valgomojo stalai

Elegancija

Natūralus ąžuolas ir švelnūs pilki atspalviai kuria eleganciją.

Universali dažyta apdaila taip pat puikiai tinka.

Valgomojo stalo spalvos

Norintiems ryškių spalvų

Norite, kad valgomasis būtų ryškus ir keltų džiaugsmą? Labai subtiliai pasinaudokite geltona spalva – ji itin galinga, kai reikia sukurti ryškią atmosferą.

Medaus atspalviai, natūralūs tonai, ąžuolinis valgomasis stalas ir ryškios vazos, dėmesį traukiančios užuolaidos – tai, ko reikia ryškiam valgomojo interjerui.

Comments are disabled.