Ąžuolinis Kavos Staliukas 432

Sukurti šiam kavos staliukui prireikė 432 kruopščiai atrinktų ąžuolinių dalių, kurios vėliau, gabalėlis po gabalėlio, buvo sujungtos į bendrą visumą. Dalis ąžuolinių detalų, krentant į apačią, suformuoja vieną stalo koją. Kitoje pusėje įtaisyta grūdinto stiklo koja.

Medžiagos:

  • Ąžuolo masyvas
  • Grūdintas stiklas
  • Aukštos kokybės vaškas, kuriuo yra padengtas stalas yra atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims ir vandeniui.

Išmatavimai:

  • Ilgis 110cm
  • Plotis 60cm
  • Aukštis 44.5cm

Spalva:

  • Natūralus ąžuolas
  • Baltintas ąžuolas
  • Juoda

Dėl individualių užsakymų, susisiekite su mumis.

Išskirtinumai

Kaip gimsta šis unikalus kavos staliukas?

Kai klientai pamato šį kavos staliuką, labai dažnai gauname tokius klausimus kaip: „kiek ąžuolinių detalių sudaro šį stalą“, „kiek laiko trunka pagaminti šį baldą“, „kaip pavyksta atkartoti tą patį kritimą su kiekvienu nauju kavos staliuku“, tad sugalvojome pasidalinti gamybos proceso detalėmis su jumis. Pirmiausia, ąžuolą supjaustome į daugybę vienodo dydžio kvadrato formos gabaliukų. Iš šių kvadratėlių atsirenkame 432 vienetus, kurie bus naudojami stalviršiui ir staliuko kojai formuoti. Tuomet, kiekvienas ąžuolo gabaliukas yra kruopščiai nušlifuojamas tokiu būdu paruošiant jį vaškavimui. Kai parengiamieji darbai yra baigti, prasideda kūrybinis procesas – iš ąžuolo gabaliukų ant aliuminio plokštės yra formuojamas stalviršis dedant gabaliuką prie gabaliuko. Tuo pačiu metu pradedama kurti ir kavos staliuko koja – stalviršis ir koja yra vientisa dalis. Kiekvienas medžio gabalėlis yra apgalvotai pritvirtintas prie šalia esančio, sukuriant medžio kritimo įspudį, bet suformuojant tvirtą stalo koją, užtikrinančią stabilų pagrindą. Baigę konstruoti medinę kavos staliuko dalį, įtvirtiname grūdinto stiklo koją kitoje stalo pusėje. Naudojame grūdintą stiklą, nes jis yra penkis – septynis kartus kartus atsparesnis smūgiams nei paprastas stiklas. Paskutinis žingsnis – padengti staliuką vašku, kuris yra atsparus vandens ir kitų skysčių, kaip kad sultys, vynas, kava išsiliejimui. Teks prisipažinti, jog niekada nepavyksta atkartoti lygiai tokio pat ąžuolo detalių „kritimo“. Tačiau tai reiškia, jog kiekvienas kavos staliukas yra unikalus ir pagamintas tik Jūsų namams.

Kavos staliuko istorija. Arbatos staliukas

Kavos staliukas tapo neatsiejama ir tokia įprasta mūsų namų dalimi, jog labai retai susimąstome, kaip ir kada šis baldas buvo pradėtas naudoti, kuriant namų interjerą. Todėl mes nusprendėme pasižvalgyti po kavos staliuko atsiradimo istoriją. Arbatos staliukas, kuris dizainerių ir namų šeimininkių buvo pradėtas naudoti nuo septyniolikto amžiaus, yra kavos staliuko pirmtakas. Pirmieji arbatos staliukai buvo apvalūs, aukšti ir leido namų šeimininkams arbatą serviruoti patogiai, nedideliu atstumu nuo svečių. 18 – 19-ame amžiuje, stacionarus arbatos staliukas transformavosi į kvadratinį staliuką su ratukais, kurį buvo patogu perkelti iš vienos vietos į kitą. Būtent šis arbatos staliuko dizainas davė pagrindus kavos staliuko, kaip jį suprantame šiandien, atsiradimui.

Kavos staliuko atsiradimas

Kavos staliukas, kuris radosi įkvėptas arbatos staliuko, Amerikoje masėms buvo pradėtas reklamuoti jau dvidešimto amžiaus pradžioje, įmonės, kuri vadinosi Imperial Furniture Company. Šios įmonės prezidentas, J. Stuart Foot, yra laikomas kavos staliuko išradėju. 1920 – ieji yra oficialiai laikomi kavos staliuko sukūrimo metais. Teigiama, jog J. S. Foote atsitiktinai patrumpino stalo kojas, o gautas rezultatas jį įkvėpė. Sakoma, jog Foote iš karto žinojo, jog pažemintas staliukas puikiai tiks priešais sofą, pateikti gėrimus svečiams. Tuo metu paklausa kavai pralenkė paklausą arbatai ir Europietiškas arbatos staliukas buvo pradėtas vadinti Amerikietišku kavos staliuku. Prohibicijos metu Amerikoje alkoholiniai kokteiliai tapo ypatingai populiarūs, o jiems pasidėti svetainėje reikėjo baldo – kavos staliukas čia irgi tapo nepamainomas. Kavos staliukas yra vienas iš tų baldų, kuriuos rasime kiekvieno namuose. Ir visai nesvarbu, ar jis skirtas pasidėti kavai, arbatai, žurnalams – kavos staliukas yra neatsiejama modernių namų interjero dalis.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!