Ąžuolinis Kavos Staliukas – Gazelė

Išskirtinumai

Gazelės unikalus dizainas

Kurdami kavos staliuką Gazelę norėjome jam įpūsti kuo daugiau natūralumo. O kas gali būti natūraliau už medį? Tai lėmė, jog tiek stalviršis, tiek staliuko kojos yra pagamintos iš geriausios kokybės ąžuolo. Sukurti šiam kavos staliukui įkvėpimo sėmėmės iš gamtos, todėl ir stalviršis sukonstruotas dėliojant eglutės motyvą, kuris puikiai dera su unikaliai meistro išgautomis medinėmis kojomis, kurios vizualiai šiek tiek primena pačios gazelės kojas. Šis panašumas ir davė vardą šiam kavos staliukui. Ieškantiems kavos staliuko su vieta laikyti daiktus, galime pasiūlyti ir variaciją su apatine lentyna.

Natūralių medžiagų panaudojimas interjere

Jau kuris laikas žmonės vis daugiau ir daugiau dėmesio skiria gamtai, jos poveikiui žmogui ir aplinkosaugai. Ši tendencija pastebima visose gyvenimo srityse ir interjero dizainas nėra išimtis. Dizaineriai, baldų gamintojai ir kiti srities specialistai vykdydami savo veiklą stengiasi šias tendencijas įtraukti ir į savo veiklą ir tai lėmė, jog natūralių medžiagų panaudojimas interjero dizaine yra kaip niekada populiarus. Natūralios medžiagos teigamai veikia ne tik aplinką, bet ir mus pačius. Pagalvojus apie jaukumą ir šilumą, kurią padeda sukurti natūralios medžiagos, bei apie universalų ir įvairiapusį jų panaudojimą interjere, nieko nestebina, jog natūralumas išliks tendencijų priešakyje.

Stilius yra svarbus faktorius

Be jokios abejonės yra ir dar keletas kitų priežasčių, kodėl natūralios medžiagos yra populiarios nepaisant laikmečio. Viena iš svarbiausių priežasčių, neabejotinai yra stilius pojūtis. Šių medžiagų panaudojimas interjere akimirksniu sukuria prabangos ir gero skonio jausmą. Medis, marmuras, metalas, betonas gali būti įvairių tonų ir formų, todėl jie lengvai įslieja į bendrą namų interjerą nepaisant jo stilistikos ir jį papildo. Na o geriausia naujiena yra tai, jog natūralios medžiagos interjere atrodys pritrenkiančiai, nepaisant to ar naudojate vieną medžiagą ar kelių kombinaciją. O kadangi šios medžiagos visada yra populiarios, interjerui jos suteikia laikui nepavaldų stilių ir eleganciją.

Natūralios medžiagos – sveikas pasirinkimas

Šiandien dalykai, kurie mus supa, progresuoja neįtikėtinu greičiu, tačiau nebūtinai viskas turi teigiamą poveikį mūsų sveikatai, todėl mes dedame dideles pastangas, siekdami užtikrinti savo gerą savijautą. Dažniausiai tai pasireiškia  sportu, subalansuota mityba, masažais ir ilgomis atostogomis. Tačiau mes labai retai susimąstome, jog mūsų aplinka, o tiksliau iš ko ji susideda, turi nepaprastai didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Nepaisant to, jog daugelis sričių, vienaip ar kitaip turinčių įtaką žmonių sveikatai, šiandien yra reguliuojamos, mūsų aplinka vis dar susideda iš galybės daiktų, kurie yra pagaminti iš dirbtinių medžiagų, kurios turi neigiamą poveikį mūsų sveikatai ir gyvenimo kokybei. Natūralios medžiagos yra geriausias ir saugiausias pasirinkimas, jei ieškote sveikatai draugiško sprendimo. Atlikti tyrimai parodė, jog jos turi teigiamą įtaką ne tik sveikatai, bet ir mūsų emocijoms bei protinei veiklai.

Natūralių medžiagų ilgaamžiškumas

Tai, jog daiktai, kaip kad baldai, pagaminti iš natūralių medžiagų, yra brangesni nei tie, kurių gamyboje buvo naudojamos dirbtinės alternatyvos, neturėtų stebinti. Negalime paneigti, jog baldai pagaminti iš natūralių medžiagų, gali pasigirti daug geresni kokybe. Tai lemia, jog tokie baldai tarnauja nepalyginamai ilgiau. Net po daugelio metų naudojimo atsiradę nusidėvėjimo ženklai baldui priduoda autentikos, savito grožio ir charakterio, kuriuo niekada negalėtų pasigirti baldas, pagamintas iš nenatūralių medžiagų. Kai kurios natūralios medžiagos, pavyzdžiui medis, yra lengvai atnaujinamas, todėl suteikti jam antrą gyvenimą nėra sunku. Dar daugiau, nusprendę atnaujinti baldą, galite suteikti jam kitą išvaizdą, pakeisdami kad ir vaško spalvą ir taip suteikti interjerui naują įvaizdį.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!