Ąžuolinis Kavos Staliukas – Kubas

Išskirtinumai

Kavos staliukas – neatsiejama svetainės kambario dalis

Svetainė – tai namų vieta, kurioje verda gyvenimas. Čia leidžiame vakarus su draugais žaisdami žaidimus, žiūrėdami filmus, klausydami muzikos ar tiesiog šnekučiuodamiesi. Svetainėje laiką leidžiame su šeima ilsėdamiesi po dienos darbų ir savaitgaliais. Todėl šis kambarys turi būti patogus ir jaukus. Kavos staliukas svetainėje atlieka labai daug funkcijų ir savo svarba kambaryje nusileidžia tik minkštiesiems baldams. Visų pirma, kavos staliukas dažnai tampa centriniu svetainės baldu, kurio dizainas papildo kambario interjerą, jį pagyvina ir leidžia pasiekti stilistinį svetainės kambario interjero išbaigtumą. Kavos staliuką taip pat naudojame pasidėti daugybei daiktų – kavos ar arbatos puodeliui, žurnalui, knygai, TV pulteliui. Dekoruodami kavos staliuką, galime įgyvendinti savo kūrybinius užmanymus ir leisti sau bent maža dalimi pasijausti dizaineriais ir taip prisidėti kuriant namų stilių. Kavos staliukas iš tiesų vaidina nepaprastą vaidmenį, kuriant namų interjerą ir atlieka daugybę funkcijų, todėl nepatingėkite investuoti laiko ieškant jums tinkamiausio.

Kaip dekoruoti kavos staliuką?

Nepaisant kokį gražų kavos staliuką įsigytumėte, dažniausiai jis nestovi tuščias. Vienuose namuose ant jo stovi vazos su gėlėmis, skulptūrėlės, kituose sudėtos knygos, žvakės ir pan. Labai dažnai kavos staliuką dekoruojame kaip išmanome. Kadangi kavos staliukas yra ypatingai svarbus baldas, kuriant svetainės interjerą, norime pasidalinti keletu idėjų, kaip galėtumėte jį stilizuoti.

  • Eksperimentuokite su aukščiais

Labai dažna klaida, kurią daro žmonės, dekoruodami kavos staliuką, tai sudeda labai daug, panašaus aukščio daiktų ant jo paviršiaus. Taip stilizuotas staliukas atrodo blankiai ir nuobodžiai. Nebijokite derinti skirtingų aukščių objektų, tai pagyvins ne tik staliuko, bet ir viso kambario atmosferą. Galite ant staliuko padėti didelę vazą ir į ją įmerkti aukštų šakelių ar gėlių. Arba, pastatyti didelį dubenį, taip sukuriant dinamiškesnį dekorą.

  • Knygos

Knygos, kaip kavos staliuko dekoro būdas, yra puikus pasirinkimas tiems, kas turi gražių knygų kolekciją, arba tiesiog yra knygų mylėtojai. Knygas ant kavos staliuko galite išdėlioti labai organizuotai, pavyzdžiui, sukrauti po dvi ar keturias knygas į krūveles ir išdėlioti keliose stalo vietose. Jei norite labiau eklektiško vaizdo, knygas galite paskleisti per visą stalą, dėlioti skirtinguose stalo kampuose ar dėlioti į skirtingo aukščio krūveles. Jei jūsų staliukas yra švelnių atspalvių, rinkitės panašios tematikos knygas ryškiais viršeliais – kontrastingos spalvos padės sukurti efektingą dekorą. Visgi, jei ieškote labiau klasikinio sprendimo – ant kavos staliuko dėliokite knygas baltais, juodais ir pilkais viršeliais.

  • Gėlės ir augalai

Augalų panaudojimas, dekoruojant kavos staliuką yra neribotas. Galite rinktis gėlių žiedus, pievų gėles, augalus vazonuose ir netgi medžių šakas – neribokite savo fantazijos. Padėkite ant stalo gėlių – ir taip į kambarį įnešite gyvybingumo, o keisdami gėles, kiekvieną kartą galėsite sukurti vis kitokį dizainą, jei pasirinksite kitokios spalvos, aukščio ir dydžio žiedus. Nepamirškite, jog galite keisti ir improvizuoti ir su indais, į kuriuos merkiate augaliją. Vaza, pilna gėlių, ar augalas vazonėlyje puikiai atrodys ir uždėtas ant knygų krūveles. Pievų gėlės padės kuriant romantišką atmosferą, o didesnės šakos – modernų ir dinamišką interjerą.

  • Derinkite skirtingas medžiagas ir formas

Kurkite į akis krentantį ir atmintyje išliekantį kavos staliuko dekorą, derindami skirtingas tekstūras, objektus ir medžiagas. Maišykite apvalias ir kampuotas formas, blizgius ir matinius paviršius, rinkdamiesi objektus, kurie bus padėti ant jūsų kavos staliuko. O galbūt savo namuose turite neįprastą daiktą, kurį parsivežėte iš kelionės, ir laikote ne itin gerai matomoje vietoje? Padėkite jį ant kavos staliuko, kur jis bus prieinamas visiems, ypač jei su juo asocijuojasi įdomi, jums nutikusi istorija. Daiktų įvairumas padės sukurti unikalų jūsų namų stilių.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!