Ąžuolinis Kavos Staliukas – Origami

Išskirtinumai

Origami Kavos Staliuko Dizainas

Šiam kavos staliukui vardą Origami davėme ne be pagrindo. Stalo kojų konstrukcija atrodo taip lyg būtų išlankstyta tarsi orimagi, tik vietoje tradiciškai naudojamo popieriaus origami gamyboje, kavos staliuko kojas išlankstėme iš metalo. Tvirtas savo konstrukcija, bet erdvus vizualumo prasme, kavos staliuko pagrindas sukuria žaismingumo ir lengvumo įspūdį. Stalviršis pagamintas iš aukščiausios kokybės ąžuolo, formuojant eglutės raštą. Eglutės raštas suformuotas stalviršyje dizainui suteikia elegancijos ir klasikos pojūtį. Ąžuolas ir metalas šiame dizaine žavi savo harmoninga draugyste, kuri leidžia kiekvienai medžiagai atsiskleisti visus savo privalumus. Šis kavos staliuko dizainas puikiai tiks tiems, kas ieško kavos staliuko, kuris papildytų svetainės interjerą, bet nebūtų pagrindinis jos akcentas.

Kavos staliuko vaidmuo namuose

Kavos staliukas yra vienas iš labiausiai nuvertintų ir visgi vienas svarbiausių svetainės baldų. Jei pagalvotume apie tai kaip dažnai ir kokioms skirtingoms situacijoms jį naudojame – nesuabejotume jo svarba. Prie kavos staliuko susirenkame kartu su šeima, kai žiūrime filmus ar skaitome. Kartais tai vieta, kur atliekame paskutinės minutės užduotis, vaikai ruošia namų darbus, užkandžiaujame ar valgome greitus pietus. Labai dažnai kavos staliuką naudojame pagyvinti svetainės dekorą, puošdami jį knygomis, žvakėmis ir kitais akį traukiančiais aksesuarais.

Visi šie aspektai yra vienodai svarbūs, nes namai yra ta vieta, kurioje turime jaustis patogiai ir saugiai, o baldai, kurie yra namuose turi padėti šį tikslą pasiekti. Tačiau tuo pat metu, baldai kaip kad kavos staliukas gali būti ir svarbi interjero detalė, kuri padeda sukurti unikalų jūsų namų stilių.

Tad prieš renkantis kavos staliuką apgalvokite savo namų interjerą ir kokiais tikslais staliukas bus reikalingas dažniausiai. Tai padės apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią variantą.

Gamintojo svarba renkantis kavos staliuką

Kavos staliukas yra tiek geras, kiek geras yra jo gamintojas. Šiandien galite rinktis iš daugybės kavos staliukų gamintojų, kurie siūlo platų dizaino, medžiagų, kainų pasirinkimą. Tačiau prieš apsispręsdami, skirkite laiko gamintojo analizei – kokias tiksliai medžiagas jis naudoja baldų gamyboje, kokiu principu baldas yra sukonstruotas, kokia medžiaga baldai yra padengiami ir pan. Gamintojas turi būti pajėgus atsakyti jums į visus šiuos klausimus išsamiai ir taip pat patarti kaip baldus prižiūrėti, jog jie tarnautų jums ne vienerius metus. Rankų darbo baldai turi neabejotiną pranašumą prieš masinės gamybos baldus, nes dažniausiai pardavėjas yra pats gamintojas, todėl jis gali jums papasakoti baldo gamybos procesą nuo pačios pradžios – medžio pasirinkimo, iki pat paskutinio žingsnio. Dažnu atveju gamybos procesą galima pamatyti gyvai, aplankius meistro dirbtuves, o tuo pačiu apžiūrėti ir jo gaminius. Kadangi gamyba nėra masinė, meistras kiekvienam baldui skiria tiek dėmesio ir laiko kiek reikia išbaigti tobulam baldo vienetui.

Iš ko pagamintas jūsų kavos staliukas?

Medžiaga, iš kurios yra gaminamas kavos staliukas, reikalauja tiek pat atidaus svarstymo kiek ir gamintojas. Klausiate kodėl? Medžiaga turi įtakos staliuko dizainui, jo atsparumui nusidėvėti, ilgaamžiškumui, patvarumui. Jei rinksitės kavos staliuką pagamintą iš faneros, galite nustebti supratę, kaip greitai ant jo paviršiaus atsiranda įbrėžimų, o kampai nudyla. Stiklinis paviršius reikalaus priežiūros, nes stiklas yra jautrus karščiui ir įbrėžimams, kuriuos panaikinti jiems atsiradus yra labai sudėtinga. Natūralus medis visada yra puikus pasirinkimas, nes jį gana lengva prižiūrėti, jis puikiai atrodo įvairaus stiliaus interjeruose, jį lengva atnaujinti ir gražinti pradinę išvaizdą, bet baldų iš natūralaus medžio kaina dažnai yra aukštesnė lyginant su kitomis alternatyvomis. Šiandien medžiagų pasirinkimas yra itin platus, todėl pagalvokite, iš ko pagamintas kavo staliukas labiausiai atitiks jūsų lūkesčius.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!