Ąžuolo ir Betono Šviestuvas

Išskirtinumai

Šviestuvas – namų interjero dizaino elementas

Ko ieškome, rinkdamiesi šviestuvą savo namams? Ar norime, jog šviestuvas atliktų tik savo pirminę funkciją – užtikrintų patalpų apšvietimą? O galbūt tikimės, jog šviestuvas bus šis tas daugiau nei tiesiog šviesos šaltinis? Turbūt nesuklysime teigdami, jog šiandien, šviestuvai mūsų namuose atsiranda ne tik todėl, jog reikia šviesos. Šviestuvas – tai ir namų dekoro elementas, interjero detalė, tam tikras stiliaus pareiškimas. Šiomis dienomis, šviestuvo stilius ir dizainas yra ne ką mažiau svarbus nei jo funkcionalumas, o kartais, esame netgi pasirengę paaukoti praktiškumą vardan ypatingo dizaino. Šiandien galime rinktis iš daugybės skirtingų dizainų, medžiagų ir dydžių šviestuvų, todėl kiekvieni namai gali rasti sau tinkamiausią variantą. Mūsų modernaus dizaino ąžuolo ir betono šviestuvas ne tik apšvies jūsų norimą patalpą, bet ir papildys jūsų namų interjerą unikaliu, rankų darbo gamybos toršeru.

Kaip išsirinkti tobulą toršerą?

Išsirinkti tinkamą šviestuvą gali būti nelengva užduotis. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jog pavyktų priimti geriausią sprendimą?

  • Paskirtis. Prieš įsigyjant šviestuvą, pirmiausia derėtų sau atsakyti į klausimą, su kokiu tikslu jį perkate. Ar apšvietimas labiau reikalingas kaip akcentas pabrėžti tam tikrus namuose esančius objektus? O galbūt apšvietimas turi jums padėti namuose atlikti namų ruošos darbus ar kitas užduotis, o gal tiesiog pridėti jūsų kambariui šiek tiek šilumos ir jaukumo? Taip pat labai svarbu šviestuvui surasti tinkamą vietą, jog jis tarnautų tam tikslui, kuriam jį ir nusipirkote.
  • Dydis. Lubų aukštis yra labai svarbus faktorius, į kurį turėtumėte atsižvelgti prieš įsigydami toršerą. Jei lubos jūsų namuose yra žemos, aukštas ir didelis toršeras atrodys gremėzdiškai. Tuo tarpu mažas toršeras aukštoje patalpoje atrodys neproporcingai, o ir šviesa Kris nepatogiu kampu. Vienintelis būdas surasti toršerą, kuris tobulai atitiks jūsų namų erdvę, yra tiksliai įsivertinti kambario ir toršero dydį ir remtis paskaičiavimais.
  • Dizainas. Rinkdamiesi toršerą, pagalvokite, kaip jis derės prie kitų, toje pačioje erdvėje esančių baldų ir prie bendro jūsų namų stiliaus. Žinoma, jeigu norite, jog šviestuvas taptų pagrindiniu kambario akcentu, galite drąsiai rinktis dėmesį patraukiantį toršerą, kuris būtų ryškios spalvos ar pagamintas iš originalios medžiagos.
  • Kokybė. Rinkitės šviestuvą, pagamintą iš kokybiškų medžiagų, kuris tarnautų jums ne vienerius metus.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!