D.U.K.

Kaip prižiūrėti ąžuolinius baldus?

Yra kelios paprastos taisyklės, kurių reikėtų laikytis prižiūrint ąžuolinius baldus. Geriausia ąžuolinius baldus valyti švaria ir drėgna servetėle, nenaudojant jokių priemonių. Išpylus skysčio ant paviršiaus svarbu kuo skubiau tą paviršių nuvalyti, jog vandens perteklius ant jo per ilgai neužsibūtų. Taip pat ąžuolui nepatinka kardinalūs temperatūrų pokyčiai, todėl pasistenkite ąžuolinių baldų nelaikyti labai šaltoje arba, priešingai, labai karštoje patalpoje. Jeigu baldai nebuvo specialiai gaminti laikyti lauko sąlygomis, naudokite juos tik patalpų viduje.

Kiek metų tarnauja baldai iš natūralaus medžio?

Baldai, pagaminti iš medžio masyvo, tarnauja ilgus metus. Tikslaus metų skaičiaus, kiek tarnaus vienas ar kitas gaminys, pasakyti negalime, tačiau su tinkama priežiūra ąžuoliniai baldai keliauja iš kartos į kartą. Tiesa, nereikėtų pamiršti, jog baldo tvirtumą ir ilgaamžiškumą nulemia ne tik medžiaga, iš kurios pagamintas baldas, bet ir tai, kaip baldas pagamintas. Todėl prieš pirkdami baldus, įsitikinkite, kad perkate juos iš patikimų gamintojų.

Ar ąžuolinius baldus galima atnaujinti?

Ąžuoliniai baldai su metais įgauna vis daugiau žavesio. Kadangi ąžuolas yra natūrali medžiaga, su metais ji įgauna tik daugiau charakterio, prie kurio formavimo prisideda kiekvienas netyčia padarytas įbrėžimas ar kitaip paliktas pėdsakas. Su laiku atsiradę netobulumai ant ąžuolinių baldų tikrai nerėžia akies, priešingai nei ant baldų, pagamintų ne iš medžio masyvo. Tačiau jeigu vis dėlto apsisprendėte ąžuolinius baldus atnaujinti, tai padaryti tikrai įmanoma. Kad gautumėte tikrai kokybišką rezultatą ir kad baldai vėl atrodytų lyg nauji rekomenduojame kreiptis pas profesionalus. Dėl „of the WOOD furniture“ baldų atnaujinimo rekomenduojame kreiptis į mus.  Atnaujinant baldus galite ne tik atstatyti jų pradinę išvaizdą, bet ir juos pakeisti, pavyzdžiui, pasirinkdami kitokią spalvą – tokiu būdu galėsite šiek tiek pakeisti ir savo namų interjerą.

Kokios medžiagos yra naudojamos gaminant jūsų baldus?

Baldų gamyboje naudojame aukščiausios rūšies ąžuolą. Tai lemia, jog mūsų naudojama mediena neturi šakų ir įskilimų, o baldai atrodo elegantiškai ir solidžiai. Gaminiuose, kuriuose ąžuolą deriname su kitomis medžiagomis, taip pat naudojame aukštos kokybės produktus – natūralią odą, grūdintą stiklą ar švelniai užsidarančius bėgelius.

Kaip vykdomas baldų pristatymas?

Pasirinkus baldų pristatymą į namus, Lietuvoje užsakymą jums pristatome mes. Vilniuje baldų pristatymas nemokamas, o pristatymas į kitus Lietuvos miestus kainuoja 70 Eur. Baldus taip pat galite atsiimti mūsų dirbtuvėse Pergalės 33b, Naujoji Vilnia, Vilnius.

Kokios priemonės yra naudojamos skirtingoms baldų spalvoms išgauti?

Baldų padengimui taip pat naudojame tik aukštos kokybės medžiagas – beicą ir laką, kurios padeda ne tik išgauti skirtingas spalvas, bet ir apsaugo baldus nuo smulkių įbrėžimų ir dėmių. Beicas naudojamas spalvai išgauti, o lakas veikia kaip apsauginis sluoksnis.

Kaip išsirinkti valgomojo stalo formą?

Valgomojo stalo formos pasirinkimą lemia keletas faktorių: kambario dydis, namuose vyraujantis interjeras ir jūsų poreikiai. Stačiakampis stalas puikiai tiks, jeigu turite didelę erdvę ir norite sutalpinti daug žmonių prie stalo, o apvalus valgomojo stalas yra racionalus pasirinkimas turint mažesnį valgomojo kambarį. Mūsų valgomojo stalų kolekcijoje rasite įvairios formos stalų – stačiakampių, apvalių, ovalių, tad galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Ar baldus galima grąžinti?

Taip, pirkėjas, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties, išskyrus 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis, pavyzdžiui, prekės pagal individualų užsakymą. Norėdamas grąžinti kokybišką prekę, klientas turi informuoti UAB „Kzk studiją“ per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo datos. Prekės turi būti išsiųstos arba pristatytos adresu Pergalės 33b, Naujoji Vilnia, Vilnius, LT-11202, per 14 kalendorinių dienų nuo informavimo apie ketinimą prekes grąžinti. Grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nepažeista;
  • prekė turi būti nenaudota;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pardavėjas, gavęs ir įvertinęs pirkėjo grąžinamą prekę, ne vėliau kaip per 14 dienų, turi grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus.