Individualūs baldai pagal užsakymą

01.

Jūs nupasakojate savo idėją/ Pasidalinate nuotraukomis

02.

Parengiame pirminę vizualizaciją

03.

Laukiame Jūsų komentarų

04.

Jei reikia, atliekame pataisymus vizualizacijoje

05.

Aptariame gaminio spalvą (pateikiame spalvų paletę)

06.

Pasirašome sutartį

07.

Gaminame baldą

08.

Jį pristatome. Pristatymas Lietuvoje – 40eur.

Gaminami baldai

Ąžuoliniai valgomojo stalai

Elegantiški valgomojo stalai – valgomojo erdvės karaliai. Stilingi, subtilaus dizaino, aukščiausios kokybės ąžuolo stalai kuriami itin didelį dėmesį skiriant detalėms ir linijų grakštumui, kruopščiai atrenkant gamybines medžiagas. Aukščiausios rūšies ąžuolo stalai, puošiantys valgomąjį, idealiai tinka tiek dideliems susibūrimams, tiek jaukioms šeimos vakarienėms.

Ąžuoliniai kavos staliukai

Minimalistiniai ir modernūs, elegantiški ir stilingi, išskirtiniai ir originalaus dizaino – kavos staliukai, pagaminti iš aukščiausios kokybės ąžuolo. Kiekvienas kavos staliukas su idėja – tarsi byrantis smėlis, lankstus it ąžuolo ir metalo origamis ar grakštus kaip gazelė – kad taptų gražiausiu svetainės akcentu. Pritaikomi prie įvairios stilistikos namų interjero.

Naktiniai staliukai

Šių gaminių grožis slypi jų paprastume. Tarsi susiliejantys su miegamojo dizainu, bet išsiskiriantys aukščiausios kokybės medžiagomis (ąžuolu), dailiai apdirbtu paviršiumi ir talpumu, kuriame sutelpa ir knygos, ir žurnalai, ir akiniai. Kavos staliukai idealiai tinka kuriant prabangų miegamąjį ir skirtingus stilių derinius – nuo modernaus ir prabangaus iki paprasto ir minimalistinio.

Konferencijų stalai

Tai kolegų ir partnerių susibūrimo centras, kuriam keliami griežti reikalavimai, jungiantys komfortą, estetiką ir kokybę. Konferencijų stalai kuriami pasitelkiant du ilgaamžiškus elementus – ąžuolo masyvą ir metalą – kurie suteikia stalui elegancijos ir solidumo. Bet kokį verslo centrą praturtins ąžuolo (atstovaujančio klasikai) ir metalo (modernizmo atstovo) konferencijų stalas.

Prieškambario suoliukai

Funkcionalūs – tinkantys tiek prieškambariui, tiek miegamajam prie lovos – subtilūs ir išskirtiniai. Originaliai sukonstruoti, dėmesį skiriant tiesioms ir glotnioms linijoms, aukštos kokybės medžiagoms ir subtilumo bei masyvumo deriniui. Nepretenzingo dizaino prieškambario suoliukai vietą atranda bet kokio stiliaus namų interjere.

Ir daug kitų!

Kolekcija

 • Ąžuolinė Indauja – Bruknė

  1,900.00

  Indauja Bruknė apjungia praktiškumą ir estetiką - jame harmoningai dera atvira viršutinė dalis iš stiklo ir uždara apatinė dalis su durelėmis. Dalyje su stiklu galėsite laikyti namų interjero aksesuarus , skirtus visų akims, o apatinėje dalyje gali nugulti buitiniai daiktai. Indauja pagaminta iš ąžuolo masyvo, o kojelės iš metalo.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Komoda – Gluosnis

  1,750.00

  Paprasta, bet nepamirštama - tai mūsų komoda Gluosnis. Kartais sukurti grožiui reikia tik kokybiškų medžiagų ir erdvės joms atsiskleisti. Natūralus ąžuolo raštas puošia stalčių fasadus, o kairėje pusėje esančias dureles pagyvina pagaliukų ornamentas. Ąžuolo komoda stovi ant elegantiškų metalo kojų. O „Push to open“ sistema leis patogiai ir tyliai atidaryti ir stalčius ir dureles.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis TV Staliukas – Čiobrelis

  1,580.00

  Čiobrelis - tai elegantiškas ąžuolo masyvo korpusas ir modernios metalinės kojelės. TV staliuko priekį vienoje pusėje puošia vertikalus pagaliukų raštas ir stiklinės durelės. „Push to open“ stalčių atidarymo sistema padeda išvengti rankenėlių ir išlaikyti vientisą priekinės dalies dizainą. Šis TV staliukas pasižymi ir erdvia vidine dalimi.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Spintelė – Lazdynas

  1,650.00

  Lazdynas - magija ir paslaptimi alsuojanti spintelė. Šis dizainas apjungia du gamto elementus - ąžuolą ir stiklą, kurie čia taip puikiai kartu dera. Ąžuolo masyvas ir jo natūralus raštas suteikia spintelei šilumos ir jaukumo, o stiklas - modernumo ir erdvės pojūtį. Ši spintelė ne tik elegantiška, bet ir funkcionali. Erdvios lentynos leis susidėti daiktus ir mėgstamus namų interjero aksesuarus. Šis dizainas gali atlikti spintelės ir TV staliuko funkcijas.

  Pasirinkti savybes

DUK

Kaip prižiūrėti ąžuolinius baldus?

Dažnas jūsų klausia, kaip prižiūrėti medinius baldus, jog jie kuo ilgiau išlaikytų savo išvaizdą. Yra kelios paprastos taisyklės, kurių reikėtų laikytis, prižiūrint ąžuolinius baldus. Ąžuolas yra natūrali medžiaga, todėl nereikėtų persistengti naudojant cheminius valiklius. Geriausia ąžuolinius baldus valyti švaria ir drėgna servetėle, nenaudojant jokių priemonių. Išpylus skysčio ant paviršiaus svarbu kuo skubiau tą paviršių nuvalyti, jog vandens perteklius ant jo per ilgai neužsibūtų. Taip pat ąžuolui nepatinka kardinalūs temperatūrų pokyčiai, todėl pasistenkite ąžuolinių baldų nelaikyti labai šaltoje arba priešingai – labai karštoje patalpoje. Jeigu baldai nebuvo specialiai gaminti laikyti lauko sąlygomis, naudokite juos tik patalpų viduje.

Kiek metų tarnauja baldai iš natūralaus medžio?

Baldai, pagaminti iš medžio masyvo, tarnauja ilgus metus. Tikslaus metų skaičiaus, kiek tarnaus vienas ar kitas gaminys, pasakyti tikrai negalime, turbūt nei vienas gamintojas tokios informacijos nepateiks. Tiesa, nereikėtų pamiršti, jog ne tik medžiaga, iš kurios pagamintas baldas nulemia baldo naudojimo trukmę. Labai svarbu ir tai, kaip baldas pagamintas, nes tai smarkiai lemia jo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Todėl prieš pirkdami baldus, įsitikinkite, kad perkate juos iš patikimų gamintojų.

Ar ąžuolinius baldus galima atnaujinti?

Ąžuoliniai baldai su metais įgauna vis daugiau žavesio. Kadangi ąžuolas yra natūrali medžiaga, su metais ji įgauna tik daugiau charakterio, prie kurio formavimo prisideda kiekvienas netyčia padarytas įbrėžimas ar kitaip paliktas pėdsakas. Su laiku atsiradę netobulumai ant ąžuolinių baldų tikrai nerėžia akies, priešingai nei ant baldų, pagamintų ne iš medžio masyvo. Tačiau jeigu vis dėl to apsisprendėte ąžuolinius baldus atsinaujinti, tai padaryti tikrai įmanoma. Rekomenduotume kreiptis pas profesionalus, jog gautumėte tikrai kokybišką rezultatą ir baldai vėl atrodytų lyg nauji. Atnaujinant baldus galite ne tik atstatyti jų pradinę išvaizdą, bet ir juos pakeisti, pavyzdžiui, pasirinkdami kitokią palvą – tokiu būdu galėsite šiek tiek pakeisti ir savo namų interjerą.

Ar gaminate baldus pagal užsakymą?

Tikrai taip! Dirbame kartu su klientais įgyvendinant jų vizijas ir kuriant jaukius namus. Ar tai būtų pagal individualų užsakymą gamintas valgomasis stalas, komoda, indauja and rašomasis stalas – kiekvieno projekto imamės su dideliu džiaugsmu. Konsultuojame klientus dėl medžiagų, išmatavimų ir tinkamiausių sprendimų jų idėjoms įgyvendinti. Kartais prisidedame, kuriant ir  baldų dizainą. Mėgstame iššūkius, todėl esame atviri įvairioms idėjoms ir projektams.

Ar valgomasis stalas gali būti kitokų išmatavimų, spalvos?

Kiekvienas mūsų baldas gali būti pritaikytas pagal jūsų individualius poreikius. Galime pakeisti išmatavimus, pasiūlyti įvairių spalvų. Valgomąjį stalą Smilga siūlome dviejų skirtingų variantų ir iš dizaino pusės – modelis Smilga turi jungiamąją dalį apačioje, kuri suteikia dizainui klasikos pojūtį; tuo tarpu Smilga II, be jungiamosios dalies apačioje vizualiai atrodo lengvesnės ir erdvesnės konstrukcijos ir padeda sukurti modernumo įspūdį. Taigi, minimalūs dizaino pokyčiai taip pat galimi ir kituose gaminiuose.

Ar baldus reikia susirinkti pačiam?

Lietuvoje baldus pristatome jau pilnai surinktus ir jokių papildomų darbų klientui atlikti nereikia. Geras ir profesionalus klientų aptarnavimas mums yra labai svarbus, todėl stengiamės, kad klientui kiltų kuo mažiau rūpesčių bendradarbiaujant su mumis – todėl baldus pristatome jau pilnai surinktus, telieka juos pastatyti jūsų suplanuotoje namų vietoje. Jeigu baldus nusprendėte atsiimti patys, jie taip pat bus atiduoti pilnai surinkti.

Kokia produkcija yra naudojama gaminant jūsų baldus?

Baldų gamyboje naudojame aukščiausios rūšies ąžuolą. Tai lemia, jog mūsų naudojama mediena neturi šakų ir įskilimų, o baldai atrodo elegantiškai ir solidžiai. Gaminiuose, kuriuose ąžuolą deriname su kitomis medžiagomis taip pat naudojame aukštos kokybės produktus – natūralią odą, grūdintą stiklą ar švelniai užsidarančius bėgelius taip užtikrindami maksimalų komfortą ir estetinį rezultatą mūsų klientams.