Kavos staliukas – Kazu

Kurdami šį kavos staliuką, siekėme, kad jo dizainas būtų nepavaldus laikui. Plonas, 3cm stalviršis, unikaliai sukonstruotos kojos ir aukščiausios rūšies ąžuolas, manome, leido pasiekti šį rezultatą. Staliukas puikiai tiks ir klasikiniame ir moderniame namų interjere.

Medžiagos:

 • Ąžuolo masyvas
 • Aukštos kokybės vaškas, kuriuo yra padengtas stalas yra atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims ir vandeniui.

Išmatavimai:

 • Ilgis: 95cm
 • Plotis: 58cm
 • Aukštis: 40cm

Spalva:

 • Natūralus ąžuolas
 • Baltintas ąžuolas
 • Juoda

Dėl individualių užsakymų, susisiekite su mumis.

Išskirtinumai

Subtilus kavos staliuko dizainas

Šis mūsų kavos staliukas yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems moto „mažiau yra daugiau“ yra ne tik skambus šūkis, bet principas, kuriuo jie vadovaujasi priimdami sprendimus. Gamindami kavos staliuką Kazu, naudojome tik ąžuolą ir jokios kitos medžiagos. Jo stalviršis yra 3cm storio, su kampu nupjautomis briaunomis – tai suteikia staliukui ypatingos elegancijos ir lengvumo. Stalo kojos yra masyvesnės, dviejuose plokštumose demonstruojančios originalius pjūvius. Plono, minimalistinio stalviršio ir masyvių kojų kombinacija suteikia staliukui stilistinės harmonijos ir elegancijos, staliukas nėra perkrautas nereikalingomis detalėmis ir akcentais. Kavos staliukas nėra didelis, todėl puikiai tiks mažesnėms erdvėms arba nenorintiems kavos staliuko paversti pagrindiniu svetainės akcentu.

Kaip išsirinkti kavos staliuką savo svetainei?

Šiandien turime nepaprastai dideles pasirinkimo galimybes, renkantis baldus namams. Ne išimtis ir svetainės interjero kūrimas. Platus medžiagų, spalvų ir gamintojų pasirinkimas dažnu atveju ne tik nepalengvina sprendimo priėmimo, bet jį tik apsunkina. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant kavos staliuką:

 • Dydis

Prieš perkant kavos staliuką, pagalvokite ne tik kokio dydžio staliuko norėtumėte, bet taip pat įvertinkite svetainės kambario dydį. Jei turite galimybę, pasidėliokite kambario planą, kuriame pažymėsite ir kitus kambaryje būsiančius baldus, taip galėsite geriau įsivertinti, kokio dydžio kavos staliukas bus tinkamiausias jūsų svetainėje. Rekomenduotina, kad kavos staliukas būtų 35-42cm atstumu nuo šalia esančių, atsisėsti skirtų baldų – sofos ar fotelio. Jei turite ypatingai didelę svetainę, galite pastatyti du kavos staliukus, kurie nebūtinai turi būti vienodai – nebijokite ieškoti originalių sprendimų.

 • Forma

Renkantis staliuko formą, atsižvelkite į svetainės erdvumą ir išplanavimą. Jei jūsų svetainės erdvė yra uždaresnė, rekomenduotina rinktis kvadratinį ar stačiakampį staliuką. Rinkitės apvalios formos kavos staliuką, jei jūsų svetainė yra pereinama ir tenka dažnai judėti erdvėje, kurioje pastatytas staliukas. Kavos staliuko forma gali būti naudojama, formuojant stilistinę harmoniją svetainėje. Jeigu dauguma kitų jūsų svetainės baldų yra kampuoti, apvalus kavos staliukas padės sukurti formų balansą. Tuo tarpu jei jūsų svetainės interjere vyrauja apvalių formų baldai ir dekoro elementai, griežtesnių formų staliukas bus puikus pasirinkimas, siekiant paįvairinti kambario stilių.

 • Medžiagos

Iš ko pagamintas kavos staliukas yra ne ką mažiau svarbu nei jo forma ar dydis. Medžiagos, kurios naudojamos gaminant baldus, turi įtakos baldų ilgaamžiškumui, nusidėvėjimo laikui, priežiūros intensyvumui ir žinoma dizainui. Kavos staliukų gamybai šiandien naudojamas medis, stiklas, metalas, akmuo, plastikas. Kiekviena šių medžiagų turi unikalių savybių, todėl prieš renkantis kavos staliuką būtina apie tai žinoti. Medžiaga iš kurios pagamintas kavos staliukas turi derėti prie bendro jūsų namų interjero ir padėti sukurti išskirtinį stilių.

 • Funkcionalumas

Kavos staliuko paskirtis jūsų svetainėje gali būti lemiamas faktorius, padėsiantis apsispręsti. Todėl prieš priimdami sprendimą, atsakykite sau į šiuos klausimus: kokia bus kavos staliuko paskirtis – ar tai tik interjero detalė ir svarbiausias kriterijus jį renkantis yra baldo estetinės savybės ar staliukas turi būti labiau praktiškas? Jei jums labiausiai rūpi staliuko estetika, galite neriboti savo fantazijos ir rinktis įvairaus stiliaus ir pagamintus iš skirting medžiagų kavo staliukus. Tačiau, jeigu staliuko funkcionalumas yra ne mažiau svarbus nei jo grožis, siūlome rinktis staliuką, kuriam nereiks daug priežiūros, kuris nėra linkęs greitai braižytis ir nėra imlus dėmėms. Taip pat vertėtų apgalvoti, ar norite turėti galimybę paslėpti tam tikrus daiktus, kurių nenorite dėti ant staliuko viršaus. Tuo atveju siūlome rinktis kavos staliuką su stalčiu, kuriame galėsite tuos daiktus laikyti.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!