Kokybiški rankų darbo baldai, kurie sulaukė tarptautinės sėkmės

Kavos staliukas

Kurdami savo namus, siekiame, jog jie būtų stilingi, funkcionalūs, perteiktų mūsų gyvenimo būdą, o atmosfera juose padėtų kurti daugybę nepamirštamų akimirkų. Baldų pasirinkimas neabejotinai yra vienas svarbiausių, kuriant namų interjerą.

Baldai yra baigiamasis potėpis, kuriant namų stilių – jis namų sienoms įkvepia gyvybės. Šiandien baldų pasirinkimas yra itin platus. Galime rinktis iš skirtingų gamintojų, medžiagų, gamybos technikų bei stilistikos baldų.

Vienas dažniausių sprendimų, kuriuos turime priimti, renkantis baldus, ar jie bus masinės gamybos ar rankų darbo gaminiai. Masinės gamybos baldai dažniausiai gaminami, naudojant ne tikrą medieną, o jos pakaitalus, kaip kad MDF plokštes.

Kartais iš pirmo žvilgsnio skirtumas tarp baldų pagamintų iš medžio masyvo ir jo pakaitalų atrodo nedidelis, ypač tuo atveju, jeigu baldus matote tik žurnalų ar brošiūrų puslapiuose. Tačiau užtenka baldus pamatyti savo akimi ir juos paliesti, jog iš karto pajaustumėte skirtumą.

Dar didesnį skirtumą pamatysite po kurio laiko pradėjus baldais naudotis. Jei su laiku natūralus medis tik įgauna autentiškumo ir charakterio, kuris išryškina gražiausius jo bruožus, baldai pagaminti iš jo alternatyvų pradeda rodyti nusidėvėjimo ženklus – atsilupusius kampus, įbrėžtą paviršių, pakitusią spalvą.

Žinoma, kai kurie didieji gamintojai savo darbe naudoja ne tik medienos pakaitalus, bet ir natūralų medį. Nepaisant to, didžiųjų gamintojų baldai nebus taip individualizuoti ir pritaikyti jūsų poreikiams, kaip rankų darbo baldai.

Masinės gamybos baldai į rinką išleidžiame dideliais kiekiais, todėl tikimybė, jog savo baldus pamatysite ir kituose namuose yra gana didelė.

Ąžuolinis naktinis staliukas
TV staliukas su apšvietimu

Išskirtinis rankų darbo baldų dizainas

Nėra nieko panašaus į rankų darbo baldus – jų stilius nepavaldus laikui, jie unikalūs ir ilgaamžiai. Nepaisant tuo metu interjero industrijoje vyraujančio stiliaus, kokybiški rankų darbo baldai visada išliks populiarūs ir madingi – įsigiję juos, baldų paieškas galėsite pamiršti ilgam.

Rinkdamiesi rankų darbo baldus, pagamintus savo srities profesionalų, galite būti užtikrinti, jog jie yra gaminami su atsidavimu ir dideliu dėmesiu detalėms. Kruopštus gaminimo procesas prasideda dar prieš gaminant baldus – renkantis medžiagas ir įrankius tų baldų gamybai.

Kiekvienas rankomis pagamintas baldas bus unikalus – net gaminant tą patį modelį antrą kartą jis vis tiek bus kitoks – galbūt medis turės kitokį raštą ar spalva dengsis kitaip dėl medžio savybių. Dėl šios priežasties jūsų baldai bus unikalūs ir tokie vieninteliai.

Taip pat labai svarbus aspektas yra tai, jog jūs galite dalyvauti kuriant savo baldų dizainą. Kai kurie baldų meistrai leidžia rinktis iš skirtingų dydžių ir spalvų baldų, tačiau yra ir tokių, kurie mielai sutiks įgyvendinti jūsų pačių kūrybinį sumanymą ir patars proceso eigoje, taip sukuriant originalų baldą jūsų namams, kuris atlieps jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Valgomojo stalas

Rankų darbo baldai – ilgalaikė investicija

Yra daugybė priežasčių, kodėl verta rinktis rankų darbo baldus, kuriantis naujuose namuose ar renovuojant esamus. Viena svarbiausių priežasčių yra tai, jog jie yra aukštos kokybės ir tarnaus jums tikrai ne vienerius metus. Nepaisant to, jog rinkoje galite surasti kainos prasme daug patrauklesnių alternatyvų, ilgalaikėje perspektyvoje rankų baldai yra pats naudingiausias pasirinkimas.

Comments are disabled.