Konferencijų Stalas

Išskirtinumai

Pasikeitęs požiūris į darbo vietą

Biuras – jau seniai nebėra tapatinamas tik su pastatu, kuris yra reikalingas tam, jog darbuotojai turėtų kur ateiti atlikti savo užduotis. Ir jei ankščiau darbdaviai iš savo komandų tikėdavosi maksimalių rezultatų už tai jiems pasiūlę būtiniausias priemones tam darbui atlikti ir atlyginimą, šių laikų darbuotojų lūkesčiai yra kur kas didesni. Šiandien įmonės deda daug pastangų ir išteklių siekdamos išlaikyti darbuotojų motyvaciją, užtikrinti lojalumą bei didinti jų produktyvumą. Nemaža dalimi prie įmonių noro investuoti į teigiamos atmosferos kūrimą darbovietėje prisideda ir  būtinybė formuoti pozityvų kompanijos įvaizdį visuomenėje, bei siekis išlikti konkurencingiems darbo rinkoje. Viena iš daugelio priemonių, kurias pasitelkia įmonės – tai išskirtinis biuro interjeras. Atlikti tyrimai rodo, jog kokybiškai įrengti biurai su originaliu interjeru padeda darbuotojams pasiekti geresnių rezultatų, palaiko jų produktyvumą bei gerina jų savijautą. Todėl šiandien biuruose be darbui skirtų vietų galite rasti ir poilsio zonų, žaidimo kambarių, meditacijai skirtų vietų ir sportui skirtų erdvių. Biuruose gausu žalumos, gėlių, o kai kurios įmonės į ofisą netgi leidžia atsivesti augintinių – ir visa tai tam, jog darbuotojai būtų laimingesni, patirtų mažiau streso ir darbe jaustųsi kaip įmanoma geriau.

Konferencijų Kambarys – ypatinga vieta

Ne išimtis – ir susitikimams skirtos erdvės. Susitikimų kambariai yra ypatingos reikšmės erdvės – čia deramasi su verslo partneriais, diskutuojamos ir pristatomos naujos idėjos, komandos susitinka darbų aptarimui, vadovai organizuoja susitikimus su savo komandos nariais, aptarti jų rezultatų ir kitų klausimų. Todėl šios vietos interjerui turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pirmas dalykas, krentantis į akis, tik įėjus į susitikimų kambarį yra stalas.

Tobulas Konferencijų Stalas

Koks turėtų būti nepriekaištingas susitikimams skirtas stalas, atliepiantis nūdienos aktualijas? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad jis papildytų modernaus biuro interjerą?

Forma. Stalo forma turi derėti su kambario išplanavimu. Ovalus ir stačiakampis stalas idealiai tiks pailgai erdvei, tuo tarpu jei kambarys yra kvadrato formos – tinkamiausias yra kvadratinis arba apvalus stalas. Atlikti tyrimai rodo, jog stalo forma įtakoja ir gali sukurti tam tikrą nuotaiką kambaryje. Todėl renkantis stalą, pagalvokite, kokių tikslų tame kambaryje dažniausiai norite pasiekti.
Apvalūs stalai kuria bendrumo ir įsitraukimo atmosferą; jie padeda stimuliuoti energiją, galią ir vienybę. Taip pat, padeda geriau susikoncentruoti ir išlaikyti dėmesį. Stačiakampiai ir kvadratiniai stalai turi panašų poveikį žmonėms. Abi šios formos asocijuojasi su atvirumu, stabilumu, disciplina ir racionaliu mąstymu. Yra manoma, jog šių formų stalas susitikimų kambariuose padeda darbuotojams jaustis saugiems, lygiaverčiams, mažina streso lygį, o tai padeda palaikyti darbuotojų produktyvumą. Mūsų stačiakampis konferencijų stalas puikiai tiks susitikimų kambaryje, kuriame norite sukurti bendrumo jausmą ir pasiekti maksimalų darbuotojų įsitraukimą bei produktyvumą.

Originalumas. Kad pritaptų prie šių dienų biuro koncepcijos, konferencijų stalas turi būti unikalaus ir išskirtinio dizaino. Rinkitės modernaus dizaino, tačiau pagamintą iš natūralių medžiagų stalą – tokiu būdu stalas bus ne tik estetiškai patrauklus, bet ir padės kurti teigiamą atmosferą kambaryje. Mūsų konferencijų stalo dizainas apjungia du elementus – ąžuolą ir metalą. Metalo panaudojimas stalo konstrukcijoje padeda sukurti šiuolaikišką dizainą, tuo tarpu ąžuolo panaudojimas – laikui nepavaldų stilių.

Funkcionalumas. Konferencijų stalas turi būti praktiškas, funkcionalus ir patogus naudoti. Prieš renkantis vieną į savo biurą, apsvarstykite, kokio dydžio stalo jums reikia, kaip jis bus naudojamas. Daugelyje susitikimų kambarių šiandien yra interaktyvūs ekranai, per susirinkimus naudojami įvairūs elektroniniai prietaisai, todėl stalo konstrukcija turi užtikrinti, jog visi šie funkcionalumai bus patogūs naudoti. Mūsų konferencijų stalo kojos sukonstruotos taip, jog pavyktų sutalpinti maksimalų žmonių skaičių ir prie stalo jie jaustųsi patogiai. Taip pat yra galimybė ant stalviršio sumontuoti visas reikiamas jungtis, naudojamas biure, susirinkimų metu.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!