Medžiagos ir priežiūra

Baldų gamyba mums yra kūryba ir amatas. Tai veikla, kuria labai didžiuojamės, todėl mums ypatingai svarbu, kad visi „of the WOOD furniture“ baldai būtų gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. O kad estetiškais ir ilgaamžiais mūsų baldais džiaugtumėtės kaip įmanoma ilgiau, patariame laikytis poros nesudėtingų baldų priežiūros taisyklių.

Ąžuolas

Gamyboje naudojame aukščiausios rūšies ąžuolą arba ąžuolo faneruotę. Šios rūšies ąžuolas beveik neturi šakų ir įtrūkimų. Ąžuolas yra natūrali medžiaga ir turi savo unikalų raštą, matomą baldų paviršiuje, kuris kiekvienam baldui suteikia originalumo. Ąžuolas yra kietmedis ir atsparus tokiems veiksniams kaip vanduo ar grybelis.

Kaip prižiūrėti ąžuolinius baldus?

  • Nenaudokite cheminių valiklių.
  • Baldų paviršiui nuvalyti naudokite švarią drėgną šluostę.
  • Jeigu ant paviršiaus pateko vandens, nušluostykite jį kaip įmanoma greičiau. Nepalikite vandens ant paviršiaus ilgą laiką.
  • Nedėkite labai karštų indų tiesiai ant paviršiaus. Pavyzdžiui, nedėkite ant stalviršio ką tik iš orkaitės ištraukto indo.

Oda

Dirbame su vienais geriausių odos tiekėjų Lietuvoje, kurie mums padeda užtikrinti aukščiausią odos kokybę. Gaminant baldus naudojame odą iš Italijos. Oda yra natūralus produktas todėl ji gali turėti unikalių žymių, tokių kaip raukšlės ar randai. Tai nėra laikoma odos defektais ir, netgi priešingai, liudija, jog oda yra natūrali. Oda taip pat gali neženkliai skirtis savo koloritu, tačiau tai taip pat nėra laikoma defektu.

Kaip prižiūrėti odinius baldus?

  • Nenaudokite cheminių valiklių.
  • Naudokite drėgną šluostę, vandenį ir muilą nuvalyti odinį paviršių. Taip pat galite įsigyti specialių priemonių odai valyti.

Stiklas

Baldų gamyboje naudojame grūdintą stiklą. Tai termiškai apdorotas stiklas, kurio mechaninis atsparumas yra 5-6 kartus didesnis nei paprasto, termiškai neapdoroto stiklo. Būtent dėl to stiklas tampa atsparesnis mechaniniam poveikiui ir aukštai temperatūrai bei jos svyravimui. Dūždamas stiklas subyra į daug smulkių dalelių, kurios nėra tokios aštrios, kaip paprasto stiklo.

Spalvos

Spalvoms išgauti naudojame beicą. Visi paviršiai taip pat yra papildomai padengiami apsauginiu lako sluoksniu, kuris suteikia papildomą apsaugą nuo smulkių įbrėžimų.

Metalas

Metalą dažniausiai naudojame baldų kojelėms gaminti. Metalą visada dažome milteliniu būdu, nes taip galime užtikrinti maksimalią kokybę ir atsparumą aplinkos veiksniams.

„Push to open“

Naktiniuose staliukuose, komodose ir kituose balduose su durelėmis ar stalčiais, kurie neturi rankenėlių, yra sumontuota „Push to open“ sistema, leidžianti užtikrinti maksimalų jūsų komfortą. Durelės ir stalčiai atsidaro nuo lengvo paspaudimo, todėl rankenėlės nereikalingos.