Naktinis Staliukas – X

Naktinis staliukas buvo pagamintas iš natūralaus, šviesaus ąžuolo, su glotniai apdirbtu paviršiumi. X formos kojos suteikia elegancijos ir modernumo pojūtį. Erdvus stalčius yra sukonstruotas naudojant švelniai užsidarančius bėgelius, todėl uždaromas jis nedrums jūsų ramybės. Šis naktinis staliukas puikiai derės jūsų miegamajame.

Medžiagos:

  • Ąžuolo masyvas
  • Aukštos kokybės apsauginis vaškas, naudotas padengti stalą yra atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims ir vandeniui.
  • Švelniai užsidarantys bėgeliai

Išmatavimai:

  • Ilgis: 65cm
  • Plotis: 40cm
  • Aukštis: 55cm

Spalva:

  • Natūralus ąžuolas
  • Taip pat galime pasiūlyti ir kitų spalvų. Padedame priderinti atspalvį prie jūsų turimų baldų.

Dėl individualių užsakymų, susisiekite su mumis.

Išskirtinumai

Naktinis staliukas – ar jis tikrai reikalingas miegamajame?

Galvodami apie miegamojo interjerą, daugiausia dėmesio skiriame pagrindiniam kambario baldui – lovai. Nei vienam iš mūsų nekyla klausimas, ar lova yra reikalinga miegamajame, o galbūt galėtume išsiversti ir be jos. Ar tą patį galėtume pasakyti ir apie naktinį staliuką? Ar jis tikrai reikalingas, o galbūt galėtume įsivaizduoti miegamąjį ir be jo? Žinoma, jog naktinis staliukas savo svarba miegamajame neprilygsta lovai ir  be jo tikrai galėtume išsiversti. Tačiau, ar gyvenimas miegamajame be jo būtų toks pat patogus – be abejonės, jog ne. Naktinis staliukas miegamajame atlieka daug funkcijų ir yra nepamainomas dėl kelių dalykų:

Patogumas. Ant naktinio staliuko laikome daug būtiniausių miegamojo daiktų – lempą, kuri yra būtina, skaitant lovoje; knygas, kompiuterį, telefoną, žadintuvą ar kitus elektroninius prietaisus, kuriuos naudojame prieš miegą; vaistus ar stiklinę vandens, tai ypač patogu sergant, kai turime reguliariai naudoti vaistus ar gerti daug skysčių; ir kitus būtinus daiktus.

Tvarka. Jei jūsų miegamajame yra naktinis staliukas su stalčiumi – jis neabejotinai padeda palaikyti tvarką kambaryje. Tokiu būdu turite reikiamus daiktus po ranka ir neperkrautą staliuko paviršių.

Interjero elementas. Naktinis staliukas gali tapti ta miegamojo interjero detale, kuri papildo ir praturtina kambario dekorą. Teisingai parinktas naktinis staliukas gali tapti tikra miegamojo pažiba, pagyvinti kambario interjerą ir tapti pagrindiniu jo akcentu.

Kaip dekoruoti naktinį staliuką?

Naktinis staliukas turi būti ne tik praktiškas, bet ir atrodyti stilingai, papildyti kambario interjerą. Kaip galite dekoruoti naktinį staliuką, kad jis taptų jūsų miegamojo pažiba.

Knygos. Rinkitės stilingas, gražiai atrodančias knygas – jos gali traukti dėmesį savo spalva, pavadinimu ar viršelio išvaizda. Sudėkite jas į neaukštą, šiek tiek netvarkingą krūvą ir laikykite ant naktinio staliuko viršaus. Tokiu būdu gana lengvai, be ilgų ieškojimų turėsite stilingai atrodantį naktinį staliuką.

Kažkas asmeniško. Jums svarbios gyvenimo akimirkos ar šeimos narių nuotrauka gali būti puikus vaizdinys, kuris jus pasveikina kiekvieną rytą, o taip pat ir puikus būdas stilizuoti naktinį staliuką. Pasirinkite rėmelį, kuris labiausiai atspindi nuotraukos emociją ir pastatykite jį ant naktinio staliuko šalia, kad džiugintų jus kiekvieną dieną.

Augalai ir gėlės. Naktinio staliuko dekoravimui taip pat galite rinktis ir augalus bei gėles. Jie ne tik puikiai tiks kaip dekoro elementas, bet ir pagerins oro kokybę, padės sukurti natūralesnę aplinką.

Lempa. Teisingai pasirinkta lempa gali tapti pagrindiniu naktinio staliuko dekoro elementu.  Lempų pasirinkimas itin platus, todėl galite rinktis iš įvairiausių spalvų, dizaino ir aukščio lempų ir išsirinkti sau tinkamiausią. Turėti lempą šalia naktinio staliuko yra būtina – tad kodėl nepavertus jos stilingu miegamojo akcentu.

Paveikslas. Kai galvojame apie paveikslą miegamajame, dažniausiai įsivaizduojame jį kabantį virš lovos. Tačiau kodėl nepakabinus ar nepastačius įrėminto, mažo formato meno kūrinio prie naktinio staliuko? Tai bus originalus sprendimas, kuris neabejotinai pagyvins naktinio staliuko išvaizdą. Kaip alternatyvą paveikslui, galite pasvarstyti pakabinti įdomios formos veidrodį ar plakatą.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!