Naktinis Staliukas

Išskirtinumai

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naktinį staliuką?

Lova, be jokios abejonės, yra pagrindinis miegamojo baldas, kuriam kiekvienas iš mūsų skiriame daug dėmesio ir renkamės jį labai atsakingai. Tačiau naktinis staliukas yra tas miegamojo baldas, kuris gali arba pakylėti miegamojo interjerą arba priešingai – jį sugadinti. Taip pat nereiktų pamiršti, jog naktinis staliukas turi tarnauti ne tik kaip dekoro elementas, bet būti praktiškas ir patogus naudoti. Štai keletas aspektų, kuriuos reikėtų pasvarstyti prieš įsigyjant naktinį staliuką:

Aukštis. Naktinis staliukas turėtų būti jūsų lovos aukščio – taip bus išlaikytas stilistinis vientisumas, o staliuko viršus bus pasiekti patogiame aukštyje. Naktinį staliuką dėkite kelis centimetrus atitraukę nuo lovos krašto, kad liktų vietos lovos užtiesalui lengvai kristi iki žemės, o miegodami naktį nenuverstumėte ant spintelės stovinčių daiktų.

Daiktų laikymas. Naktiniai staliukai su stalčiais ar lentynomis padės miegamajame palaikyti tvarką ir paslėpti daiktus, kurie nenorite, jog būtų matomi plika akimi. Jei visgi kai kuriuos daiktus norite palikti ant staliuko kaip dekoro elementą, pavyzdžiui knygas, galite rinktis naktinį staliuką kuris turi ir stalčių ir atvirą lentynėlę.

Gamyba. Medžiaga, iš kurios yra pagamintas naktinis staliukas, įtakoja jo ilgaamžiškumą, stilių ir netgi atmosferą kambaryje. Natūralus medis visada yra puikus pasirinkimas, nes padeda sukurti jaukią, atpalaiduojančią ir ramią atmosferą kambaryje, kuris yra skirtis pailsėti ir atgauti jėgas po dienos darbų. Mūsų naktinis staliukas yra pagamintas iš ąžuolo, todėl pasidėję jį savo miegamajame, turėsite dalelę gamtos arčiau savęs.

Mid-century stilius

„Mid-century modern“ stilius, lietuviškai dar žinomas kaip vintažinis, taip buvo pavadintas todėl, jog išpopuliarėjo dvidešimtojo amžiaus viduryje. Šis stilius vyravo nuo ketvirto iki septinto praėjusio amžiaus dešimtmečio ir iš pradžių buvo žinomas tiesiog kaip modernusis stilius. Šešto dešimtmečio viduryje prie žodžio modernus buvo pridėta „mid-century“ specifikacija ir nuo to laiko šis stilius žinomas šiuo vardu. Šio stiliaus išskirtiniai bruožai yra lengvos linijos, elegantiški lenkimai, minimalizmas ir nepretenzingas dizainas.

Taip pat galime išskirti ir šiuos bruožus:

  • Funkcionalumas dizaine tapo ypatingai svarbus
  • Detalėmis ir ornamentais neapkrautas dizainas, kuriame naudojamos natūralios ir geometrinės formos
  • Eksperimentavimas su tradicinėmis ir naujai atrastomis medžiagomis – metalu, stiklu, plastiku, kuriant dizainą
  • Labai skirtingų, o kartais ir kontrastingų medžiagų naudojimas ir apjungimas

Mid-century dizaino baldai

Per kelis dešimtemčius, kai dizaine vyravo „mid-century modern“ stilius, buvo sukurta daug legentiniais tapusių baldų dizainų, pavyzdžiui Eames Loundge kėdė ar Noguchi kavos staliukas. Galima paminėti šiuos, „mid-century modern“ baldams būdingus bruožus:

  • Švarus, simplistinis dizainas ir nepretenzingos formos yra vieni iš būdingiausių šio stiliaus bruožų. Baldai buvo kuriame be įmantrių ornamentų ar puošybos detalių, siekiant išlaikyti paprastumą ir atskleisti išgryninto dizaino grožį.
  • Išskirtinis meistriškumo lygis. Šios eros dizaineriai ir gamintojai nepaprastai didžiavosi savo amatu, todėl kūrė ilgaamžius baldus, kuriems nebaisūs laiko išbandymai.
  • Medis su natūraliu užbaigimu. Medis buvo ypatingai populiarus šiuo laikotarpiu. Mediniai baldai buvo užbaigiami naudojant medžio spalvą atkartojančias priemones, taip pabrėžiant natūralų medžio grožį.
  • Natūralių ir žmogaus sukurtų medžiagų naudojimas. Atsiradus didesnei medžiagų įvairovei, kūrėjai pradėjo jungti natūralias medžiagas, tokias kaip medis, su dirbtinėmis – plastiku, stiklu, metalu. Kartas nuo karto, gamintojai atsisakydavo medžio ir kūryboje naudodavo alternatyvias medžiagas.

Nenuostabu, jog ir mūsų laikų baldų dizaineriai semiasi įkvėpimo žiūrėdami į tuo metu sukurtus laikui nepavaldžius sumanymus, o „mid-century modern“ stilius vis dažniau atranda vietą ir šių laikų namuose. Kurdami šį naktinį staliuką norėjom išlaikyti nepretenzingą dizainą ir didžiausią dėmesį skirti jo funkcionalumui, todėl dizaine vyrauja aiškios linijos ir paprastumas, pabrėžiamas medžio natūralumas. Naktinis staliukas turi stalčių ir lentynėlę, todėl leis sutalpinti reikalingiausius miegamojo atributus.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!