Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalą?

2019-10-08
Valgomasis stalas – tai nepaprasta vieta kiekvieno iš mūsų namuose. Čia susirenkame po dienos darbų vakarienei su šeima ar smagiai

Kaip dekoruosime namus 2020-aisiais?

2019-10-08
Atėjęs ruduo, o galbūt staiga užklupęs rudeniškas oras, verčia prisiminti, jog ne už kalnų ir 2020-ieji. Tad nusprendėme pasižvalgyti, kokios

Kokybiški rankų darbo baldai, kurie sulaukė tarptautinės sėkmės

2019-07-24
Šiandien nieko nestebina tas faktas, kad labai daug lietuviškų kompanijų sėkmingai produkciją prekiauja visame pasaulyje. Garsėjame savo programuotojais, bei medžio gaminiais. Pradedant nuo paprastų baldų iki namų statybos. Ar rankų darbo baldai turi paklausą? Bendrai kalbant specifinis produktas. Aišku, kad tokie baldai bus gražūs, tačiau viskas remiasi į kainą. Ar tikrai daug vartotojų gali sau leisti tokius produktus?

Ar keičiasi vartotojų požiūris į baldus?

2019-07-24
Dar prieš gerą dešimt metų klientai baldus pirko kiek kitaip. Visi ieškojo prabangių ir masyviai atrodančių sekcijų, lovų ar virtuvės baldų. Tačiau šiandien visame pasaulyje pastebima tendencija, kad rankų darbo gaminiai įgauna pagreitį. Ne tik turtingieji jos vertina. Šiandien, net ir mažame miestelyje gyvenantys paprasti žmonės pradeda mąstyti, kad gerai sutaupyti perkant virtuvės baldus, tačiau gal reikėtų ieškoti rankų darbo kėdžių?

Ar vis dar naudojamas natūralus medis interjere?

2019-07-24
Kiekvienas gyventojas nori savo namuose sukurti jaukią atmosferą, todėl šiam tikslui pasiekti yra pasitelkiamos įvairios medžiagos. Vieniems patinka medis, kitiems metalas, tretiems stiklas. Šioje vietoje, kaip sakoma skonio reikalas, tačiau kyla klausimas ar natūralus medis vis dar naudojamas interjere? Ar perkame pakaitalus? Sutiksite, kad mediniai baldai, laiptai, durys tikrai gražiai atrodo.