Parduotuvė

Rodoma 1–8 iš 17

 • Prieškambario suoliukas – Riešutas

  340.00390.00

  Mūsų suoliukų kolekcija pasipildė dar vienu modeliu. Riešutas – tai grakščios ir tiesios linijos, elegantiškas siluetas ir komfortas viename. Suoliukas ne tik puikus interjero akcentas, bet taip pat patogus ir universalus baldus, kuris gali būti pritaikytas prieškambaryje, virtuvėje, miegamajame ir net svetainėje.

  Pasirinkti savybes
 • Valgomasis stalas – Vyšnia

  1,110.001,350.00

  Mūsų valgomųjų stalų kolekciją papildė stalas Vyšnia. Stalas pagamintas iš ąžuolo masyvo, kuris yra aukščiausios kokybės – tai lemia, jog stalviršis yra lygus, be įtrūkimų, švelnus ir rafinuotas. Vyšnios dizainas atkartoja tradicinį stalo su keturiomis kojomis modelį. Tačiau tradiciniam dizainui suteikėme naujų spalvų – stalviršis išplonintas, o jo kampai subtiliai užapvalinti. Stalo kojos siaurėja į apačią, o viršutinė stalo kojų jungtis elegantiškai sujungta ir matosi iš visų pusių.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis TV staliukas – Gilė

  920.00

  Šis TV staliukas - tai unikalus ąžuolo, odos ir stiklo derinys. Natūralių medžiagų panaudojimas, jį konstruojant, leido sukurti modernų, bet laikui nepavaldų dizainą. Šis išsirtinio dizaino TV staliukas neabejotinai praturtins jūsų svetainės interjerą.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis darbo stalas – Kaštonas

  1,200.00

  Darbo stalas Kaštonas - ieškantiems išskirtinio dizaino ir pojūčių. Pagamintas derinant ąžuolą ir natūralią odą, šis stalas nepaliks abejingų. Rankų darbo suformuotos unikalių formų kojos žaismingai dera su oda aptrauktu stalviršiu ir nugarėle. Atidarius stalčių jūsų laukia staigmena – oda padengtas stalčiaus dugnas, kuris harmoningai dera su likusia stalo odine dalimi. Šis darbo stalas neabejotinai taps jūsų namų pažiba.

  Pasirinkti savybes
 • Valgomasis stalas – Eglė

  1,250.001,450.00

  Valgomasis stalas – neabejotinai svarbiausias baldas jūsų valgomajame, o galbūt ir visuose namuose, todėl jis turi būti tvirtas, elegantiškas ir stilingas. Būtent toks ir yra mūsų valgomasis stalas Eglė, kuris padės jums sukurti jaukią ir šiltą atmosferą jūsų namų valgomajame. Ąžuolo masyvas, raštu puoštas stalviršis ir masyvios kojos – puikus pasirinkimas ieškantiems romantika ir klasika dvelkiančio valgomojo stalo. Stalas puikiai dera tiek su kėdėmis tiek su suoliuku, ieškantiems unikalaus derinio.

  Pasirinkti savybes
 • Valgomasis, Virtuvinis Stalas – SMILGA

  1,240.001,440.00

  Valgomasis stalas – tai ypatingas baldas, namų traukos centras. Sukurti šiai nepaprastai atmosferai reikalingas išskirtinis stalas. Pagamintas iš ąžuolo masyvo, subtilių formų, mūsų valgomasis stalas Smilga neabejotinai taps jūsų namų traukos vieta.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Valgomasis, Virtuvinis stalas – SMILGA II

  1,250.001,450.00

  Elegantiškas ir laikui nepavaldus valgomasis stalas – būtinas kiekvienų namų interjero elementas. Mūsų valgomasis stalas Smilga – puikus pasirinkimas, ieškantiems valgomojo stalo, kuris džiugintų ne vienerius metus. Valgomojo stalviršis pagamintas iš 4cm storio ąžuolo, kojos – taip pat iš ąžuolo masyvo. Plonas stalviršis suteikia stalui lengvumo ir grakštumo pojūtį. Prie šio valgomojo stalo lengvai sutalpinsite 6 žmones.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis darbo stalas – Kankorėžis

  950.00

  Šis darbo stalas - tai meistrystės ir puikaus dizaino derinys. Pagamintas iš aukštos kokybės ąžuolo masyvo daugiausia naudojant rankų darbą, su integruotu stalčiumi, kuris yra išklotas natūralia oda, šis darbo stalas yra unikalus, žavingas ir nepavaldus laikui. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir elegantiško dizaino šis stalas puikiai tiks ir į svetainę, jeigu jūsų darbo zona yra toje pačioje erdvėje.

  Pasirinkti savybes