Parduotuvė

Rodoma 1–8 iš 29

 • Ąžuolinė Indauja – Bruknė

  1,900.00

  Indauja Bruknė apjungia praktiškumą ir estetiką - jame harmoningai dera atvira viršutinė dalis iš stiklo ir uždara apatinė dalis su durelėmis. Dalyje su stiklu galėsite laikyti namų interjero aksesuarus , skirtus visų akims, o apatinėje dalyje gali nugulti buitiniai daiktai. Indauja pagaminta iš ąžuolo masyvo, o kojelės iš metalo.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Komoda – Gluosnis

  1,750.00

  Paprasta, bet nepamirštama - tai mūsų komoda Gluosnis. Kartais sukurti grožiui reikia tik kokybiškų medžiagų ir erdvės joms atsiskleisti. Natūralus ąžuolo raštas puošia stalčių fasadus, o kairėje pusėje esančias dureles pagyvina pagaliukų ornamentas. Ąžuolo komoda stovi ant elegantiškų metalo kojų. O „Push to open“ sistema leis patogiai ir tyliai atidaryti ir stalčius ir dureles.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis TV Staliukas – Čiobrelis

  1,580.00

  Čiobrelis - tai elegantiškas ąžuolo masyvo korpusas ir modernios metalinės kojelės. TV staliuko priekį vienoje pusėje puošia vertikalus pagaliukų raštas ir stiklinės durelės. „Push to open“ stalčių atidarymo sistema padeda išvengti rankenėlių ir išlaikyti vientisą priekinės dalies dizainą. Šis TV staliukas pasižymi ir erdvia vidine dalimi.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Spintelė – Lazdynas

  1,650.00

  Lazdynas - magija ir paslaptimi alsuojanti spintelė. Šis dizainas apjungia du gamto elementus - ąžuolą ir stiklą, kurie čia taip puikiai kartu dera. Ąžuolo masyvas ir jo natūralus raštas suteikia spintelei šilumos ir jaukumo, o stiklas - modernumo ir erdvės pojūtį. Ši spintelė ne tik elegantiška, bet ir funkcionali. Erdvios lentynos leis susidėti daiktus ir mėgstamus namų interjero aksesuarus. Šis dizainas gali atlikti spintelės ir TV staliuko funkcijas.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Rugys

  1,500.00

  Valgomojo stalas Rugys užburia savo minimalistiniu siluetu. Dailiai suapvalintas stalviršis ir subtiliai apdirbtos, kampu užpjautos stalo kojos sukuria elegantišką ir universalų dizainą, kuris padės sukurti jaukią ir stilingą atmosferą kiekviename valgomajame. Stalo gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės ąžuolas, o jo užbaigimui - kokybiškas vaškas ar lakas. Tai lemia stalo atsparumą bei ilgaamžiškumą, todėl šis stalas bus jūsų namuose ne vienerius metus. 

  Stalo išmatavimai nuotraukoje – 200 x 90 x 75cm, spalva - juoda. Stalo išmatavimai ir spalva gali būti individualūs. 

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Alyva

  1,350.00

  Solidus ąžuolo stalviršis ir masyvios kojos – išskirtiniai šio valgomojo stalo bruožai. Apatinė valgomojo stalo dalis apjungia šį dizainą į harmoningą visumą. Natūralus ąžuolo raštas puikiai matomas tiek stalo paviršiuje tiek ant jo kojų. Tiesios, švarios linijos suteikia šiam stalui didingumo ir masyvumo, kuris užburia. Nuotraukose matomas valgomojo stalas padengtas nematomu laku, kuris padeda pabrėžti medžio natūralumą.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Komoda – Tuopa

  1,750.00

  Grožis slypi paprastume – tiesios, švarios linijos, suderintas ąžuolo raštas ir tiesiog natūralus medžio grožis. Išlaikyti dizaino vientisumą komodos kojelės taip pat pagamintos iš ąžuolo masyvo. Ši komoda daugiafunkcinė – gali atrasti savo vietą valgomajame, miegamajame ar svetainėje. Stalčių gausa padės užtikrinti, kad visi daiktai turės savo vietą, o nuo paspaudimo atsidarantys stalčiai užtikrina komfortabilų naudojimą.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Kavos Staliukas – Papartis

  880.00

  Šiam kavos staliukui įspūdingumo suteikia jo dydis ir kontrastingos spalvos. Unikali Paparčio forma yra puiki alternatyva tradiciniams dizainams, jei ieškote originalių sprendimų savo interjerui, bet kartu norite ir lašelio klasikos. Staliukas turi tarsi paltformą ant kurios yra pastatytas – šis sprendimas dizainui suteikia erdvumo ir lengvumo pojūtį. Siekiant išlaikyti subtilų ir elegantišką dizainą staliuko viršutinė dalis yra įrėminta, taip kartu pabrėžiant ir unikalią kavos staliuko formą. Šis dizainas reikalauja gana erdvios svetainės, kurioje atsiskleistų visas jo grožis.

  Pasirinkti savybes