Parduotuvė

Rodoma 1–8 iš 33

 • Valgomojo kėdės

  Kėdė Aura

  420.00

  Aura - rankų darbo kėdė, kurios korpusas pagamintas iš ąžuolo masyvo, o sėdimojo dalis aptraukta natūralia oda. Lenktos formos ir dailiai nusmailėjančios kėdės kojos - tai kruopštaus rankų darbo rezultatas. Ši kėdė ras savo vietą ne tik jūsų valgomajame ar virtuvėje bet taip pat ir darbo kambaryje ar miegamajame. Kėdės išmatavimai -  44.5 x 46 x 75cm. Spalva: ąžuolo - natūralus ąžuolas; Odos - balta. Šios kėdės ir valgomojo stalo Vyšnios komplektą galite pamatyti čia.

  Į krepšelį
 • Ąžuoliniai rankų darbo baldai

  Valgomojo Stalas su Kėdėmis

  4,150.00

  Valgomojo stalas su kėdėmis - tai valgomojo stalo Vyšnia ir kėdės Aura derinys. Stalo ir kėdės korpusas pagaminti iš ąžuolo masyvo, kuriame galite įžvelgti  elegantišką ąžuolo raštą. Kėdės sėdimoji dalis yra aptraukta natūralia oda. Stalo išmatavimai - 200 x 100 x 75cm. Kėdės išmatavimai -  44.5 x 46 x 75cm. Ąžuolo spalva nuotraukose - natūralus ąžuolas; Odos - balta. Valgomojo stalo komplektą sudaro - valgomojo stalas ir šešios kėdės.

  Į krepšelį
 • Ąžuolinis valgomojo stalas

  Erškėtis

  1,500.001,900.00

  Erškėtis - įspūdingų formų valgomojo stalas. Ąžuolinis stalviršis ir dvi masyvios stalo kojos - ieškantiems valgomojo stalo, kuris taptų namų pažiba. Solidi konstrukcija ir išskirtinis dizainas nepaliks abejingų. Dėka didelio stalo kojų ploto natūralus ąžuolo raštas visu savo grožiu atsiskleidžia ne tik ant stalviršio bet ir ant apatinės stalo dalies. Kaip ir visi mūsų baldai, valgomojo stalas Erškėtis gali būti pritaikytas individualiems poreikiams, pakoreguojant stalo išmatavimus pagal jūsų poreikius. Daugiau valgomojo stalų dizainų galite pamatyti čia

  Pasirinkti savybes
 • Apvalus valgomojo stalas

  Apvalus Valgomojo Stalas – Mėta

  1,500.001,900.00

  Apvalus valgomojo stalas Mėta - ieškantiems valgomojo stalo, kuris trauktų visų dėmesį. Dailiai nusiaurintas stalviršis vizualiai atrodo lengvas ir smulkus. Valgomojo stalo koja yra visiška priešingybė stalvišiui - ji masyvi ir didelė. Nepaisant priešingų proporcijų, stalviršis ir kojos šiame dizaine sukuria harmoningą derinį, kuris prikausto žvilgsnius. Pagamintas iš ąžuolo masyvo, šis stalas alsuoja natūralumu. Stalviršį ir masyvią koją puošia puikus ąžuolo raštas. Apvalus valgomojo stalas puikus pasirinkimas ir dėl praktinių sumetimų, ypač jei norisi daugiau sėdimo vietos neaukojant kambario ploto. Šio modelio stalas taip pat yra puikus pasirinkimas jei dažnai sulaukiate svečių. Jis leidžia lengviau socializuotis, nes visi sėdintieji yra arčiau vienas kito nei tarkime stačiakampio stalo atveju. Kaip ir visi mūsų baldai, valgomojo stalas Mėta gali būti pritaikytas individualiems poreikiams. Galime pakoreguoti stalo išmatavimus ar spalvą. Daugiau mūsų valgomojo stalų dizainų galite pamatyti čia

  Pasirinkti savybes
 • Indauja

  Ąžuolinė Indauja – Bruknė

  3,400.00

  Indauja Bruknė apjungia praktiškumą ir estetiką - jame harmoningai dera atvira viršutinė dalis iš stiklo ir uždara apatinė dalis su durelėmis. Dalyje su stiklu galėsite laikyti namų interjero aksesuarus , skirtus visų akims, o apatinėje dalyje gali nugulti buitiniai daiktai. Indauja pagaminta iš ąžuolo masyvo, o kojelės iš metalo. Indaujos išmatavimai: 100 (ilgis) x 35 (plotis) x 180 (aukštis) cm.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė komoda

  Ąžuolinė Komoda – Gluosnis

  2,200.00

  Paprasta, bet nepamirštama - tai mūsų komoda Gluosnis. Kartais sukurti grožiui reikia tik kokybiškų medžiagų ir erdvės joms atsiskleisti. Natūralus ąžuolo raštas puošia stalčių fasadus, o kairėje pusėje esančias dureles pagyvina pagaliukų ornamentas. Ąžuolo komoda stovi ant elegantiškų metalo kojų. O „Push to open“ sistema leis patogiai ir tyliai atidaryti ir stalčius ir dureles.

  Pasirinkti savybes
 • TV konsolė

  Ąžuolinis TV Staliukas – Čiobrelis

  1,950.00

  Čiobrelis - tai elegantiškas ąžuolo masyvo korpusas ir modernios metalinės kojelės. TV staliuko priekį vienoje pusėje puošia vertikalus pagaliukų raštas ir stiklinės durelės. „Push to open“ stalčių atidarymo sistema padeda išvengti rankenėlių ir išlaikyti vientisą priekinės dalies dizainą. Šis TV staliukas pasižymi ir erdvia vidine dalimi.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė spintelė

  Ąžuolinė Spintelė – Lazdynas

  2,000.00

  Lazdynas - magija ir paslaptimi alsuojanti spintelė. Šis dizainas apjungia du gamto elementus - ąžuolą ir stiklą, kurie čia taip puikiai kartu dera. Ąžuolo masyvas ir jo natūralus raštas suteikia spintelei šilumos ir jaukumo, o stiklas - modernumo ir erdvės pojūtį. Ši spintelė ne tik elegantiška, bet ir funkcionali. Erdvios lentynos leis susidėti daiktus ir mėgstamus namų interjero aksesuarus. Šis dizainas gali atlikti spintelės ir TV staliuko funkcijas.

  Pasirinkti savybes