Parduotuvė

Rodoma 1–8 iš 25

 • Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Rugys

  1,500.00

  Valgomojo stalas Rugys užburia savo minimalistiniu siluetu. Dailiai suapvalintas stalviršis ir subtiliai apdirbtos, kampu užpjautos stalo kojos sukuria elegantišką ir universalų dizainą, kuris padės sukurti jaukią ir stilingą atmosferą kiekviename valgomajame. Stalo gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės ąžuolas, o jo užbaigimui - kokybiškas vaškas ar lakas. Tai lemia stalo atsparumą bei ilgaamžiškumą, todėl šis stalas bus jūsų namuose ne vienerius metus. 

  Stalo išmatavimai nuotraukoje – 200 x 90 x 75cm, spalva - juoda. Stalo išmatavimai ir spalva gali būti individualūs. 

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Alyva

  1,350.00

  Solidus ąžuolo stalviršis ir masyvios kojos – išskirtiniai šio valgomojo stalo bruožai. Apatinė valgomojo stalo dalis apjungia šį dizainą į harmoningą visumą. Natūralus ąžuolo raštas puikiai matomas tiek stalo paviršiuje tiek ant jo kojų. Tiesios, švarios linijos suteikia šiam stalui didingumo ir masyvumo, kuris užburia. Nuotraukose matomas valgomojo stalas padengtas nematomu laku, kuris padeda pabrėžti medžio natūralumą.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Komoda – Tuopa

  1,750.00

  Grožis slypi paprastume – tiesios, švarios linijos, suderintas ąžuolo raštas ir tiesiog natūralus medžio grožis. Išlaikyti dizaino vientisumą komodos kojelės taip pat pagamintos iš ąžuolo masyvo. Ši komoda daugiafunkcinė – gali atrasti savo vietą valgomajame, miegamajame ar svetainėje. Stalčių gausa padės užtikrinti, kad visi daiktai turės savo vietą, o nuo paspaudimo atsidarantys stalčiai užtikrina komfortabilų naudojimą.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Kavos Staliukas – Papartis

  880.00

  Šiam kavos staliukui įspūdingumo suteikia jo dydis ir kontrastingos spalvos. Unikali Paparčio forma yra puiki alternatyva tradiciniams dizainams, jei ieškote originalių sprendimų savo interjerui, bet kartu norite ir lašelio klasikos. Staliukas turi tarsi paltformą ant kurios yra pastatytas – šis sprendimas dizainui suteikia erdvumo ir lengvumo pojūtį. Siekiant išlaikyti subtilų ir elegantišką dizainą staliuko viršutinė dalis yra įrėminta, taip kartu pabrėžiant ir unikalią kavos staliuko formą. Šis dizainas reikalauja gana erdvios svetainės, kurioje atsiskleistų visas jo grožis.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Tulpė

  1,650.00

  Jei reiktų pasirinkti jausmą apibūdinti šiam valgomojo stalui, neabejotinai tai būtų meilė iš pirmo žvilgsnio – prikaustanti, užburianti, neužmirštama ir kerinti. Kiekvienas dailus šio valgomojo stalo kampo lenkimas ir kojų nuožulnumas yra kruopštaus rankų darbo rezultatas. Ąžuolo raštas puošia stalviršį ir stalo kojas. Tamsi spalva šiam stalui suteikia elegancijos ir prabangos pojūtį. Tulpė – valgomasis stalas ieškantiems išskirtinumo, elegancijos ir vertinantiems ilgaamžius dalykus. Kiekvieną kartą pažiūrėję į šį stalą įsimylėsite jį iš naujo. Stalo išmatavimai nuotraukoje – 190 x 95 x 75cm, spalvajuoda. Stalo išmatavimai ir spalva gali būti individualūs.

  Pasirinkti savybes
 • Apvalus Ąžuolinis Valgomojo Stalas – Pienė

  1,050.00

  Pienės  dizainas – tai aptakios linijos, natūralumas ir elegancija. Modernus ir stilistiškai lengvas dizainas puikus pasirinkimas į bet kokio stiliaus interjerą. Prie šio stalo galėsite susodinti 4-5 žmones. Vienas iš spalvų pasirinkimų, nematomas lakas, padeda ši dizainą dar labiau priartinti prie natūralumo ir leidžia aštriau pajausti medžio struktūrą. Šia spalva užbaigtas stalas matomas nuotraukose.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinis TV Staliukas – Lelija

  1,150.00

  TV staliukas Lelija – tai ąžuolo masyvo karkasas ir juodai dažytos MDF durelės. Šis dizainas gali atlikti TV staliuko ir komodos funkcijas. Švelniai užsidarančios durelės slepia erdvų vidų ir kelis skirtingo dydžio skyrius, skirtus susidėti daiktus. Tiesios, elegantiškos linijos ir vientisas dizainas puikiai tiks įvairaus stiliaus namuose.

  Pasirinkti savybes
 • Ąžuolinė Komoda – Šermukšnis

  1,550.00

  Šis dizainas gali būti naudojamas kaip indauja ir komoda – tai nuspręsti galėsite jūs. Ąžuolo raštas puošia durelių ir stalčių priekį. Natūralaus ąžuolo spalvos komodos rėmas ir tamsūs stalčiai sukuria skoningą kontrastą, kuris suteikia komodai unikalumo. Šis dizainas – tai natūralumas, aukštos kokybės medžiagos ir atidumas detalėms. Visa tai suteikia jam nepaprastą aurą, kuria prisipildys ir jūsų namai.

  Pasirinkti savybes