Prieškambario suoliukas – Nendrė

Šio suoliuko dizainą padiktavo pati gamta – pagamintas iš puikiausio šviesaus ąžuolo, glotnių ir grakščių formų, su išskirtinio dizaino kojomis. Pastatykite jį prieškambaryje, kad galėtumėte patogiai užsidėti batus, ar pasidėti būtiniausius dalykus, kurių prireiks išeinant iš namų. Dėl subtilaus dizaino, šis suoliukas gali būti panaudojamas ir kituose kambariuose, pavyzdžiui miegamajame.

Medžiagos:

 • Ąžuolo masyvas
 • Aukštos kokybės vaškas, kuriuo yra padengtas stalas yra atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims ir vandeniui.

Išmatavimai:

 • Ilgis: 140cm
 • Plotis: 35cm
 • Aukštis: 45cm

Spalva:

 • Natūralus ąžuolas
 • Baltintas ąžuolas
 • Juoda

Dėl individualių užsakymų, susisiekite su mumis.

Išskirtinumai

Laikui nepavaldus dizainas

Gamindami šį suoliuką norėjome, jog jis būtų stilingas, modernaus, bet net pretenzingo dizaino. Todėl gamindami suoliuką naudojome tik ąžuolą – tai padėjo išlaikyti stiliaus vientisumą. Suoliuko viršutinė dalis yra 4cm storio su kampu nupjautomis briaunomis. Suoliuko kojos yra masyvesnės, su unikaliai apdirbtomis kraštinėmis. Lengvo suoliuko viršaus ir masyvesnių kojų kombinacija padeda pasiekti tobulą stilistinę harmoniją, todėl suoliukas išliks modernus ir aktualus ilgą laiką.

Suoliuko Daugiafunkciškumas

Suoliuką, kaip baldą, dažniausiai įsivaizduojame stovintį prieškambaryje, tačiau jo panaudojimas jau seniai peržengė šio slenkstį. Žiūrint interjero nuotraukas, suoliuką galime pastebėti namų valgomajame, pastatytą šalia stalo, miegamajame gale lovos ar paslėptą po konsolės staliuku kaip dekoratyvinį interjero elementą. Mūsų ąžuolinis suoliukas Nendrė yra puikus pasirinkimas bet kuriai jūsų namų erdvei dėka savo modernaus ir simplistinio dizaino.

Trys priežastys rinktis suoliuką vietoje kėdžių valgomajame

Ar kada nors svarstėte iškeisti valgomojo stalo kėdes į elegantišką suoliuką? Štai keletas priežasčių, kodėl derėtų apie tai pagalvoti:

 • Suoliukas yra puikus būdas sutaupyti erdvės jūsų valgomajame. Jį galite lengvai pastumti po stalu, kai juo nesinaudojate, taip padarydami daugiau vietos patogiai judėti kambaryje. Suoliukas taip pat yra puikus sprendimas, jei viena valgomojo stalo pusė yra prie lango. Suoliukas, lyginant jį su kėdėmis, yra daug žemesnis, todėl neblokuos lango, o kartu ir šviesos. Taip pat, jei langus puošia užuolaidos ar žaliuzės, suoliukas jų nespaus ir netrukdys laisvai kristi, nes neturi atlošo.
 • Ant suoliuko gali susėsti daugiau žmonių. Jei prie stalo, skirto keturiems žmonėms, galite pastatyti po dvi kėdes iš kiekvienos pusės, tai pastatę suoliuką – galite sutalpinti tris žmones vienoje pusėje. Tai puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais ar namams, kurie dažnai sulaukia svečių, bet nenori apsikrauti kėdėmis.
 • Valgomojo stalo ir suoliuko, o ne klasikinė stalo ir kėdžių, kombinacija suteikia valgomojo kambario interjerui charakterio, žavesio ir išskirtinumo. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems ne standartinių sprendimų, kuriant namų stilių.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!