Valgomasis, Virtuvinis Stalas – SMILGA

Išskirtinumai

Elegantiška Stalviršio konstrukcija

Kurdami Smilgą siekėme, kad valgomasis stalas būtų natūralus, funkcionalus ir elegantiškas. Todėl jį visą, tiek stalviršį, tiek kojas, gaminome iš ąžuolo. Stalviršis yra 4cm storio su kampu nupjautomis briaunomis – tai suteikia stalui lengvumo ir grakštumo pojūtį. Jo gamybai naudotas ąžuolas neturi šakų, todėl stalviršis atrodo klasiškai ir prabangiai.

Valgomojo stalo kojų unikalus dizainas

Ąžuolinės stalo kojos susiaurėja ties stalviršiu ir padeda išlaikyti lengvumo jausmą. Kojų konstrukcija yra praktiška, nes kojos pakreiptos kampu, kad sėdintiems prie stalo jos netrukdytų. Stalo kojos yra tvirtos išlaikyti konstrukciją, bet dėka apgalvotų sprendimų atrodo dailiai ir elegantiškai. Stalas skirtas 6 – 8 žmonėms, todėl leis jums susodinti didelę draugų ar artimųjų kompaniją.

Kodėl verta rinktis valgomąjį stalą pagamintą iš ąžuolo

Valgomasis stalas kiekvienuose namuose žymi ypatingą vietą. Prie jo susirenkame po dienos darbų praleisti laiko su šeima, savaitgaliais prie jo sodiname draugus ir kviečiame ragauti mūsų pagamintų virtuvės šedevrų, aplink jį susiburiame per didžiąsias metų šventes. Labai dažnai, valgomasis stalas tampa ir darbo stalu, prie kurio dirbame su kompiuteriu ir atliekame kitus susikaupusius darbus. Todėl renkantis valgomąjį stalą nedaugelis eina į kompromisus dėl jo kokybės, nes tikimasi, kad stalas tarnaus ilgai, bus funkcionalus, bet kartu ir dailus. Rinktis ąžuolinį stalą, siūlome todėl, jog valgomasis stalas, pagamintas būtent iš ąžuolo, užtikrina, jog jūsų lūkesčiai bus išpildyti. Visų pirma, nėra abejonės, jog valgomasis stalas, pagamintas iš ąžuolo bus ilgaamžis. Ąžuolas yra viena iš tvirčiausių rinkoje esančių medžiagų, naudojamų baldų gamyboje, todėl galėsite nesijaudinti dėl valgomojo stalo tarnavimo laiko. Antra, medis baldų gamyboje yra naudojamas šimtus metų, jo populiarumas neblėsta ir nepanašu, jog artimiausiu metu jis bus pamirštas ir pakeistas kitomis medžiagomis. Lyginant baldus, pagamintus iš ąžuolo, su baldais, pagamintais iš kitos medienos, jie atrodo išskirtinai prašmatniai ir solidžiai.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!