Valgomasis stalas – SMILGA II

Išskirtinumai

Kuo ypatingas valgomasis stalas Smilga II?

Jei turėtume įvardinti, kuo ypatingas mūsų valgomasis stalas Smilga II, neabejotinai paminėtume du dalykus – modernus ir elegantiškas stalo dizainas ir nepavaldi laikui jo konstrukcija. Valgomojo stalo išvaizda yra nepretenzinga ir simplistinė – tai suteikia stalui modernumo ir lengvumo pojūtį, todėl erdvė, kurioje stovi stalas, neatrodo pergrūsta ir apstatyta dideliais, neproporcingais baldais. Tačiau neleiskite būti suklaidinti Smilgos II išvaizdos – šis stalas yra nepaprastai tvirtas ir solidus. Baldų gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas – tiek ąžuolas, tiek medžiagos, naudojamos jo padengimui ir užbaigimui yra ypatingai aukštos kokybės ir tai leidžia užtikrinti, jog stalas būtų ilgaamžis ir tarnautų ne vienerius metus.

Kaip išsirinkti valgomąjį stalą?

Išsirinkti valgomąjį stalą, kuris atitiktų jūsų poreikius, derėtų prie jūsų namų interjero, o kartu ir padėtų sukurti jaukumą bei malonią atmosferą valgomajame tikrai nėra lengva užduotis. Todėl norime pasidalinti keletu patarimų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis valgomąjį stalą:

Valgomojo stalo dydis

Stalo dydis yra vienas svarbiausių kriterijų, kuriuos turite apgalvoti rinkdamiesi vieną jų sau. Pabandykite sau atsakyti į tokius klausimus kaip: kokio dydžio yra mūsų valgomasis kambarys?, kiek žmonių norėtume susodinti prie šio stalo? kurioje kambario vietoje stalas stovės?, nes šios detalės smarkiai įtakoja kokio dydžio stalo turėtumėte ieškoti. Tam kad sprendimai būtų tikslesni, nepatingėkite pasiimti ruletę ir išmatuoti valgomojo kambario erdvę. Kambaryje turi užtekti vietos ne tik pastatyti valgomąjį stalą. Nepamirškite, jog turėsite sutalpinti ir kėdes, bei palikti pakankamai vietos patogiai judėti aplink stalą.

Iš ko pagamintas valgomasis stalas

Medžiaga, iš kurios yra pagamintas valgomasis stalas, yra ypatingai svarbus elementas renkantis stalą, nes tai įtakoja stalo priežiūrą, ilgaamžiškumą ir netgi stilių. Štai keletas populiariausių medžiagų, kurios naudojamos gaminti valgomuosius stalus ir jų privalumai bei trūkumai:

Medis yra klasikinė medžiaga naudojama baldų, o taip pat ir valgomųjų stalų, gamyboje. Medžio natūralumas, patvarumas ir estetika yra mėgiami ne tik gamintojų, bet ir pirkėjų. Tinkamai apdirbtą medį yra lengva prižiūrėti, jis puikiai atrodo ir tinka įvairaus stiliaus namuose, taip pat padeda sukurti jaukumą ir teigiamą atmosferą namuose. Valgomieji stalai pagaminti iš natūralaus medžio yra brangesni, tačiau jie tarnaus ne vienerius metus.
Stiklas. Galite rinktis stalviršį pagamintą iš stiklo. Stiklas kaip medžiaga irgi yra patvari ir tarnaus ilgus metus. Stiklas taip pat padeda vizualiai padidinti erdvę. Kaip trūkumus, vertėtų paminėti, jog stiklą lengva įbrėžti, jis jautriai reaguoja į šilumą, o paveiktą paviršių yra gana sunku atstatyti ir grąžinti jam pirminę išvaizdą.
Metalas. Nerūdijantis plienas, žalvaris, varis taip pat yra naudojami kaip medžiaga valgomųjų stalų gamyboje, tik dažniau gamintojai juos renkasi gaminti stalo pagrindui ar kojoms, o ne stalviršiui. Metalas yra patvarus ir sunkiai pažeidžiamas, tačiau dėl savo blizgumo jis yra jautrus kiekvienam prisilietimui, todėl metaliniai paviršiai reikalauja ypatingos priežiūros ir dažno valymo.

Valgomojo stalo konstrukcija

Geras valgomasis stalas turi būti tvirtas ir tinkamai pagamintas, taip pat padengtas medžiaga, kuri palengvintų stalo priežiūrą ir užkirstų kelią lengvam nusidėvėjimui. Stalo tvirtumui didelę įtaką daro medžiaga iš kurios yra pagamintas stalas, tačiau ne ką mažiau yra svarbu stalo jungtys, tai yra kaip stalviršis yra sujungtas su stalo kojomis. Medžio jungimas su medžiu garantuoja tvirtą sukibimą, o tuo pačiu ir tvirtą valgojomo stalo konstrukciją, kuri garantuoja ilgaamžiškumą. Geriausia vadovautis taisykle – kuo paprasčiau, tuo patvariau, kadangi papildomos jungtys ir sujungimai silpnina stalo konstrukciją.

Kodėl rinktis of the Wood Baldus?

1

Unikalumas

Mūsų baldų gamyboje vyrauja rankų darbas. Visi baldai gimsta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Ąžuolą kaip pagrindinę medžiagą baldų gamybai pasirinkome dėl kelių priežasčių. Ažuolas yra ilgaamžis, tvirtas, todėl baldai pagaminti iš jo tarnauja ilgus metus. Tačiau ne mažiau svarbios mums buvo kitos ąžuolos savybės, kaip kad ąžuolo tekstūra, kuri yra unikali ir būdinga tik tam vienam medžiui ir daugiau nesikartoja. Dėl šios natūralios ąžuolo savybės kiekvienas baldas yra unikalus ir nesikartojantis, pasakojantis to vieno medžio istoriją.
2

Aukščiausios rūšies ąžuolas

Baldų gamybai naudojame tik aukščiausios rūšies ąžuolą. Šios rūšies ąžuolo gamyboje naudojama tekstūriškai suderintų lamelių mediena. Tai lemia, jog baldai, pagaminti iš šios rūšies ąžuolo, neturi šakų, įtrūkimų ar skirtingos faktūros paviršių. Renkamės gaminti baldus iš šios rūšies ąžuolo, nes siekiame pasiūlyti klientams kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį, taip pat dėl estetinių priežasčių – aukštos kokybės ąžuolas suteikia baldams elegancijos ir padeda sukurti laikui nepavaldų stilių.
3

Skirtingų medžiagų derinimas

Kurdami baldus siekiame, jog jie būtų originalūs, todėl gamyboje be ąžuolo dar naudojame ir kitas medžiagas – odą, stiklą, metalą, betoną. Ąžuolo ir šių medžiagų deriniai leidžia pasiekti nepaprastų rezultatų. Ąžuolo panaudojimas dizaine suteikia baldui klasikos pojūtį, tuo tarpu metalo, betono ar odos – įneša modernumo ir autentikos.
4

Individualus Pritaikymas

Spalvą, kuria bus dengiamas jūsų išsirinktas baldas, galite rinktis iš plataus spektro. Taip pat padedame priderinti spalvą prie jūsų namuose jau esančių baldų. Baldų ilgis, plotis ar aukštis gali kisti priklausomai nuo jūsų poreikių.

SUSISIEKITE

OF THE WOOD FURNITURE

Parašykite mums!