Valgomojo Stalo Pasirinkimas: Apvalus Ar Stačiakampio Formos?

Valgomojo stalo formos

Renkantis valgomojo stalą, reikia atsižvelgti į įvairiausius aspektus: dydį, stilių ir, žinoma, formą. Kaip nuspręsti, kuris pasirinkimas jūsų valgomajam bus geriausias? Štai keli klausimai, kuriuos galite sau užduoti prieš priimdami sprendimą.

Kaip sukurti gražų interjerą

Ar Noriu Sukurti Kontrastą?

Šioje virtuvėje stačiakampis stalas išryškina kitus virtuvės baldus (pavyzdžiui, spinteles) ir sukuria aštrias, tvirtas stiliaus linijas. Tą patį galima pasakyti ir apie apvalų valgomojo stalą. Jei virtuvėje dominuoja švelnus stilius,  pasirinkus apvalų valgomojo stalą, kurio pagrindas panašus į virtuvės sienas, bus sukurtas malonus ir jaukus interjeras.

Galite naudoti valgomojo stalą ir kaip pagrindinį akcentą, į kurį pirmiausia krypsta svečių dėmesys.

Taigi, apsvarstykite kontrastingą valgomojo stalo formą, jei nenorite sutelkti dėmesio į vieną konkretų savo kambario elementą ar ypatybes.

Valgomojo stalai

Kam Dažniausiai Naudosiu Valgomojo Stalą?

Valgomojo stalai ne visada skirti tik vakarienei. Mes prie jų atliekame įvairiausius užsiėmimus – pradedant darbais, baigiant estetinių vaizdų kūrimu (ant stalo kuriame ir laikome įvairias gėlių kompozicijas ar žvakių rinkinį). Tad valgomojo stalas –  funkcionalus baldas. Pagalvokite, kaip naudosite savo valgomojo stalą.

Ar namuose turėsite tik vienintelį valgomojo stalą? Jei taip, stačiakampis didesnis valgomojo stalas gali būti puikus pasirinkimas. Tačiau dar labiau tinka apvalus valgomojo stalas – jis neužgožia erdvės ir yra puikiai įkomponuojamas beveik visuose interjeruose. Be to, jei ieškote įsigyti antrą valgomojo stalą, apsvarstykite mažesnio apvalaus stalo galimybę, kad nenaudojamas pagal paskirtį jis galėtų tapti tiesiog puikiu interjero elementu. Tokio valgomojo stalo kėdės gali būti perkeltos į kitus kambarius ar naudojamos koridoriuose, kaip akcentas.

Informacija apie valgomojo stalus

Ar Mano Valgymo Laikas Yra Reguliarus Ar Atsitiktinis?

Būtinai įvertinkite savo ir šeimos valgymo ypatumus – ar tam skiriate daug laiko, ar neskiriate jo, ar valgote reguliariu laiku ir visi kartu, ar labiau esate linkę valgyti atskirai, skirtingu laiku ir t. t. Dažnai nuo to priklauso tai, kiek indų, stalo įrankių ir serviravimo priemonių bus ant stalo. Paprasčiau kalbant, stačiakampio formos valgomojo stalas būna didesnis, bet kuria formalumą, o apvalus valgomojo stalas leidžia labiau atsipalaiduoti, skatina artumą, leidžia vieniems kitus matyti ir girdėti patogiau ir geriau.

Kaip išsirinkti valgomojo stalą

Koks Valgomasis Stalas Geriausiai Tiktų Mano Dydžio Erdvei?

Apvalus valgomojo stalas yra puikus pasirinkimas, kai erdvė yra gana maža. Aštrių kampų ir didelių gabaritų stalas (kvadratinis ar stačiakampis) dažnai sukuria daugiau trūkumų, nei privalumų. Be to, prie apvalaus valgomojo stalo galite sutalpinti daugiau žmonių. Vis dėlto, jei erdvė yra ilga ir siaura, geriausia yra stačiakampis stalas.

Ir dar – įvertinti reikės ne tik valgomojo dydį, bet ir tai, prie kokios valgomojo stalo formos jūs jausitės geriausiai. O jei vienintelis jūsų noras, kad valgomojo interjeras būtų jaukus ir estetiškas, grįžkite prie 1–3 punktų ir atsakydami į tuos klausimus, nuspręskite, kokia valgomojo stalo forma yra tinkamiausia jūsų erdvei. Apvalus valgomojo stalo pasirinkimas iki šiol išlieka populiariausias.

Comments are disabled.