Pristatymas

Mes labai vertiname, kad renkatės mūsų baldus ir siekiame užtikrinti kuo geriausią patirtį viso proceso metu. Suprantame, kad jūsų užsakymo pristatymas yra labai svarbus ir atsakingas žingsnis, todėl dedame dideles pastangas, kad baldai būtų pristatyti laiku ir kokybiškai.

Pristatymas Lietuvoje

Pristatymo informacija

Lietuvoje baldus jums pristato mūsų komanda. Baldų gamybai artėjant į pabaigą, susisiekiame su jumis susitarti dėl jums patogios pristatymo datos ir laiko. Pristatymo Vilniuje kaina – 30 Eur, į kitus Lietuvos miestus – 70 Eur.

Baldus taip pat galite atsiimti ir mūsų dirbtuvėse Vilniuje, Pergalės g. 33B

Pristatymo terminas

Vidutinis baldų pristatymo terminas yra 6–8 savaitės. Tikslus pristatymo terminas yra nurodomas pirkinių krepšelyje. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Patvirtinimą apie gautą užsakymą siunčiame elektroniniu laišku.

Baldų surinkimas

Pristatydami baldus jums pasirūpiname ir jų surinkimu, jeigu baldas dėl savo gabaritų negali būti įnešamas ir yra pristatomas dalimis.

Jeigu pasirinksite baldų atsiėmimą iš mūsų dirbtuvių, tokiu atveju baldai bus pilnai surinkti.

Pristatymas į užsienį

Pristatymo informacija

Baldus už Lietuvos ribų siunčiame naudodamiesi gerai žinomų kurjerių, tokių kaip DHL, FedEX/TNT, paslaugomis. Baldų gamybai artėjant į pabaigą, susisiekiame su jumis suderinti pristatymo datą ir laiką. Pristatymo kaina yra nurodoma Krepšelio puslapyje, pasirinkus pristatymo šalį.

Pristatymo terminas

Vidutinis baldų pristatymo terminas yra 6–8 savaitės. Tikslus pristatymo terminas yra nurodomas pirkinių krepšelyje. Jis pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Patvirtinimą apie gautą užsakymą informuojame elektroniniu laišku.

Baldų apsauga

Baldai į užsienį keliauja supakuoti medinėse dėžėse užtikrinti baldų saugumą kelionės metu. Visi baldai, keliaujantys į užsienį, yra draudžiami. Baldų draudimas jums papildomai nieko nekainuoja.

Baldų surinkimas

Baldai į užsienį siunčiami nesurinkti. Surinkimo procesas yra intuityvus. Pavyzdžiui, užsisakius stalą, jo surinkimas reikalauja prisukti stalo kojas prie stalviršio. Užsisakius TV staliuką, prie korpuso reikia prisukti.