Apie mus

„of the WOOD furniture“ – rankų darbo lengvai pastatomi baldai, pagaminti Lietuvoje. 2018 m. gimęs prekės ženklas atsirado iš susižavėjimo natūraliomis medžiagomis ir įkvėpimo stebint, kuo jos gali pavirsti, atsidūrusios profesionalaus meistro rankose. Visi svarbiausi „of the WOOD furniture“ gamybos procesai yra atliekami mūsų dirbtuvėse, kas leidžia užtikrinti kiekvieno gaminio kokybę ir asmeninį dėmesį jums, mūsų klientams.

Kas mes?

„of the WOOD furniture“ – tai šeimos verslas, kurį drauge kuria Vaiva ir Aurimas.

Aurimo pažintis ir darbas su medžiu prasidėjo gerokai seniau nei susikūrė „of the WOOD furniture“. Pajutęs, kad senoji veikla stokoja iššūkių, o sukauptą patirtį norisi panaudoti kuriant sudėtingesnius ir, žinoma, estetiškai patrauklius gaminius, Aurimas natūraliai perėjo prie baldų gamybos.

Vaiva, tuo tarpu, ilgą laiką domėjosi interjero dizainu ir kreipė dėmesį į unikalias baldų idėjas. Aistra originaliems ir estetiškiems dizaino elementams ypač išryškėjo, kai prireikė įsirengti savo pirmąjį būstą. O komunikacija ir bendravimas su žmonėmis Vaivai visada buvo neatsiejama gyvenimo dalis.

Todėl už kiekvieno el. laiško, kurį gaunate iš mūsų, ar už socialinių tinklų įrašo, kurį pamatote, slepiasi Vaiva. O Aurimą kiekvieną dieną galite sutikti dirbtuvėse ar tiesiog paskambinę telefonu – jis jums mielai patars, padės išsirinkti ir papasakos apie kiekvieną stalo kojos linkį.

Mūsų vertybės

Natūralios medžiagos – gaminame iš ąžuolo masyvo, ąžuolo faneruotės ir riešutmedžio.Ilgaamžiškumas – renkamės tokį medį, iš kurio pagaminti baldai neprarasdami savo geriausių savybių tarnautų daugelį dešimtmečių. Jei baldo eksploatavimo metu jis yra pažeidžiamas, pasirūpiname jo sutvarkymu ir atnaujinimu.

Kokybė – gamybos procesą kontroliuojame nuo pradžios iki pabaigos, kiekviena detalė yra kruopščiai patikrinama, taip garantuojant tobulą galutinį rezultatą.

Asmeninis dėmesys – su kiekvienu klientu bendraujame asmeniškai, įsiklausome į individualius poreikius ir užtikriname sklandžią komunikaciją viso užsakymo metu.

Gamybos procesas

Svarbiausi gamybos procesai – medžio paruošimas, šlifavimas, detalių pjaustymas, baldų padengimas spalva ir apsauginiu sluoksniu bei surinkimas – vyksta mūsų dirbtuvėse Vilniuje. Kadangi viską darome savo pačių rankomis ir kontroliuojame gamybos procesą, galime pasiūlyti individualius baldų išmatavimus, pritaikytus pagal jūsų gyvenamosios erdvės išplanavimą ir kitus asmeninius poreikius.

Tokia gamybos kontrolė mums taip pat leidžia garantuoti, jog, sutarus dėl gamybos termino, mes jį įvykdysime laiku.

Baldų gamyboje naudojame aukščiausios rūšies ąžuolą. Tai lemia, jog mūsų naudojama mediena neturi šakų ir įskilimų, o baldai atrodo elegantiškai ir solidžiai.

Gaminiuose, kuriuose ąžuolą deriname su kitomis medžiagomis, taip pat naudojame aukštos kokybės produktus: natūralią odą, grūdintą stiklą ar švelniai užsidarančius bėgelius, taip užtikrindami maksimalų komfortą bei estetinį rezultatą mūsų klientams.

Visi baldų stalviršiai yra padengti apsauginiu sluoksniu, kuris baldus apsaugo nuo vandens, vyno ir kitų gėrimų dėmių.

Pamatyti, kaip gimsta „of the WOOD furniture“ baldai galite mūsų „Instagram“ paskyroje.