Darbe
Komandinis darbas
Dirbtuvese

Po „of the WOOD furniture“ pavadinimu esame mes, Aurimas ir Vaiva, baldų gamintojais save vadinantys nuo 2018 m. Aurimo pažintis ir darbas su medžiu prasidėjo gerokai seniau nei susikūrė „of the WOOD furniture“, o noras kurti, konstruoti ir savo rankomis įgyvendinti originalius dizaino sumanymus atvedė iki baldų. Vaiva taip pat visada domėjosi interjero dizainu ir kreipė dėmesį į unikalias baldų idėjas.

Baldų gamyba mums yra neatsiejama nuo kūrybinio problemų sprendimo ir nuolatinio tobulėjimo. Todėl per ketverius metus iki smulkmenų ištobulinome ne tik tik dizaino sprendimus, bet ir gamybinius sprendimus. Mūsų kolekcijoje šiuo metu rasite valgomojo ir rašomuosius stalus, kavos, naktinius bei televizoriaus staliukus, komodas, indaujas, suoliukus ir kėdes. Visi jie pagaminti iš natūralių, kokybiškų ir ilgaamžiškų medžiagų.

„of the WOOD furniture“ baldai yra iškeliavę į daugybę pasaulio šalių, įskaitant JAV, D. Britaniją, Vokietiją, Šveicariją, Portugaliją, o taip pat puošia ir Lietuvoje gyvenančių mūsų klientų namus.