Pirkimo – pardavimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši sutartis sudaroma tarp Jūsų („Pirkėjas“) ir pardavėjo (UAB „KZK Studija“).

1.2. Šios pirkimo sąlygos („Pirkimo sąlygos“) taikomos visoms prekėms, kurias perkate www.ofthewoodfurniture.com svetainėje („El.parduotuvė“). Jūs sutinkate su šiomis pirkimo sąlygomis, kai atliekate pirkimą minėtoje el.parduotuvėje.

1.3 Pardavėjas pasilieka teisę pakeisti, papildyti ar taisyti šias Taisykles.

2. Reikalavimai užsakymui

2.1 Pirkti mūsų el. parduotuvėje turi teisę:

2.2 veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

2.3 nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai nepilnametis yra emancipuotas;

2.4 juridiniai asmenys;

2.5 visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

3. Užsakymo eiga ir patvirtinimas

3.1 Prekių ir/ar paslaugų kainos, nurodytos Pardavėjo el. parduotuvėje, galioja tik perkant/užsakant šias prekes ir/ar paslaugas Pardavėjo el. parduotuvėje. Kainos pateikiamos eurais.

3.2 Pirkėjas, norėdamas naudotis Pardavėjo el. parduotuvės paslaugomis, pirmiausia turi išsirinkti prekę(-es) iš siūlomų Pardavėjo el. parduotuvėje. Pirkėjas, išsirinkęs norimą prekę ar paslaugą, spaudžia ant mygtuko „Pridėti į krepšelį“. Pirkinys atidurs pirkinių krepšelyje, kurį Pirkėjas mato puslapio viršuje dešinėje pusėje. Pasirinkus apmokėti užsakymą, Pirkėjas pasirenka apmokėjimo būdą ir pateikia savo asmens duomenis, reikalingus užsakymo vykdymui. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenis bei jų naudojimą galite rasti mūsų Privatumo politikos puslapyje www.ofthewoodfurniture.com/privatumo-politika. Jei Jūsų asmens duomenys, kurių reikia užsakymui įvykdyti, pasikeičia po to, kai pateikėte užsakymą, prašome nedelsiant mus apie tai informuoti. Formuodami užsakymą el. parduotuvėje, Jūs taip pat sutinkate su mokėjimo paslaugų teikėjo sąlygomis ir taisyklėmis.

3.3 Baigus pirkimą, el. paštu gausite automatinį užsakymo patvirtinimą.

3.4 Pirkimo-pardavimo sutartis įsigalioja tik Pirkėjui apmokėjus užsakymą.

4. Prekių kaina ir informacija

4.1 Prekės (-ių) kaina (-os) el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Į prekės (-ių) kainą (-as) neįskaičiuotas pristatymo mokestis. Pristatymo mokestis yra nurodytas atskirai, Pirkinių krepšelyje.

4.2 Jeigu baldus užsisakote ne į Europos Sąjungos šalį, kainos puslapyje neatspindi importo ar kitokių mokesčių, kuriuos prekių gavėjai turi sumokėti pagal tos šalies numatytus įstatymus.

4.3 Prekės esančios el. parduotuvėje gali nežymiai skirtis savo išvaizda ir spalva, nes gamyboje naudojamos natūralios medžiagos, kurios lemia natūralius skirtumus.

4.4 Kiekvienos prekės (-ių) savybės yra nurodytos prie baldo aprašymo.

5. Pristatymas

5.1 Pristatymo sąlygos nurodomos el. parduotuvėje. Visą su pristatymu susijusią informaciją galite rasti čia (nuoroda į puslapį Pristatymas).

6. Prekių atsisakymas

6.1 Pirkėjas, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties, išskyrus 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis, pavyzdžiui, prekės pagal individualų užsakymą.

6.2 Norėdamas grąžinti kokybišką prekę, klientas turi informuoti UAB „Kzk studiją“ per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo datos.

6.3 Prekės turi būti išsiųstos arba pristatytos adresu Pergalės 33b, Naujoji Vilnia, Vilnius, LT-11202, per 14 kalendorinių dienų nuo informavimo apie ketinimą prekes grąžinti.

6.4 Grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas.

6.5 Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nepažeista;
  • prekė turi būti nenaudota;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

6.6 Pardavėjas, gavęs ir įvertinęs pirkėjo grąžinamą prekę, ne vėliau kaip per 14 dienų, turi grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus.

6.7 Pinigai bus grąžinti banko pavedimu į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo gautas Jūsų mokėjimas.

7. Garantija

7.1 Gamintojas visiems baldams suteikia 24 mėn. kokybės garantiją.

8. Kitos sąlygos

8.1 Susidarius nenumatytoms aplinkybėms, galime laikinai arba visiškai nutraukti el. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę.

8.2 Jūs, kaip Pirkėjas, esate pats atsakingas už savo prisijungimo duomenų saugumą ir perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu UAB „Kzk studija“ teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiosios šalys per Jūsų, kaip Pirkėjo prisijungimus svetainėje, mes laikome, kad asmuo, kuris naudojasi mūsų paslaugomis per Jūsų paskyrą, esate Jūs.

8.3 Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Pirkimo sąlygomis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

8.4 Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

8.5 Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia el. paštu info@ofthewoodfurniture.com.

8.6 Šios taisyklės yra parengtos vadovaujantis LR teisės aktais.

8.7 Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

8.8 Visi nesutarimai, kylantys dėl šių taisyklių įgyvendinimo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9. Klausimai, skundai ir ginčai

9.1 Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl užsakymo (-ų), galite susisiekti su mumis el. paštu info@ofthewoodfurniture.com.

9.2 Turite teisę pateikti skundą per Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.